• بهتر است برخي نگران پرسپوليس نباشند - ۱۳۹۲/۰۸/۱۸
 •  

   

   

   

   

   

  رويانيان: بهتر است برخي نگران پرسپوليس نباشند

   
   

  مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت: علي کريمي جزو خانواده پرسپوليس است که به خاطر ناراحتي خانواده خود را مي‌کوبد


  محمد رويانيان در گفت‌وگو با فارس، در واکنش به صحبت‌هاي علي کريمي اظهار داشت: به نظر من آقاي کريمي جزو خانواده پرسپوليس است و مانند فرزندي است که از خانواده‌اش ناراحت است و تصميم گرفته خانواده خود را بکوبد. ما هم حرفي نداريم. به نظر شما بايد در پاسخ فرزند پرسپوليس چه چيزي بگويم؟


  وي افزود: ابتدا ايشان در مورد هامبورگ و مهدوي‌کيا صحبت کرده که براي روشن شدن اذهان عمومي من پاسخ مي‌دهم. براي اينکه مهدوي‌کيا خداحافظي از فوتبال داشته باشد هيئتي را به آلمان فرستاديم و مذاکراتي با هامبورگي‌ها داشتيم تا بتوانيم يک خداحافظي در شان مهدوي‌کياي با تعصب، باغيرت و بااخلاق داشته باشيم.

   

   

              


  مديرعامل پرسپوليس تاکيد کرد: پس از اين ماجراها مهدوي‌کيا به دفتر من آمد و درخواست کرد که اين اتفاق نيفتد. او گفت اگر هامبورگ بخواهد به ايران بيايد معلوم نيست که بازيکنان قديمي اين تيم به ايران سفر کنند يا خير. دوما هم گفت شايد بازيکنان عادي با خود به ايران بياورند و از طرفي ديگر هزينه‌ها براي باشگاه پرسپوليس زياد مي‌شود که من واقعا از اين صحبت‌هاي مهدوي‌کيا لذت بردم.

  رويانيان ادامه داد:‌ مهدي خودش در دفتر من خواست اين بازي برگزار نشود و دليل اصلي اش هزينه زياد بود به همين دليل ما هم به سمت ايتاليايي‌ها رفتيم.

  وي در مورد پرداختي باشگاه پرسپوليس به دايي گفت: از مدت زمان پرداخت ما به دايي گذشته بود ولي ما سعي کرديم مبلغي را به ايشان که زياد هم نبود پرداخت کنيم اما مثل اينکه برخي‌ها نمي‌دانند دايي وقتي که به پرسپوليس آمد يک کلام در مورد طلب‌‌هاي قبلي‌اش حرفي نزد. ما به بقيه کادر فني دايي 30 و 20 درصد پول داده‌ايم اما حرف‌هايي که در مورد دريافتي دايي مي‌گويند درست نيست البته قبول دارم وظيفه من است در فاصله دو نيم فصل به بازيکنان به يک اندازه پول بدهم که اميدوارم اين اتفاق بيفتد و بچه‌ها با خيال راحت کار خود را دنبال کنند.


  رويانيان تاکيد کرد:‌ اميدوارم آنهايي که مي‌خواهند بمانند، بمانند ولي مطمئن باشيد ما نمي‌خواهيم در اين فوتبال بمانيم چون من در زندگي‌ام فوتبال نيست و فوتبالي نخواهم شد و نيستم. خدا به من اين فرصت را داد تا در کنار دوستان به پرسپوليس خدمت کنم. از حرف‌هاي کريمي ناراحت نشدم.

  مديرعامل قرمزپوشان يادآور شد: از برخي‌ مي‌خواهم نگران پرسپوليس نباشند. سؤال من اينجاست براي کدام اسطوره مثل دايي و کريم باقري و خيلي‌هاي ديگر به جز عده اي معدود، خداحافظي باشکوه داشتيم؟ نظر من اين است مهدي مهدوي‌کيا با اخلاق، حرفه‌اي، شريف و بدون حاشيه است و در زماني که از فوتبال رفت رئيس جمهور، وزرا و همه گفتند برايش بازي خداحافظي برگزار کنيم اما هيچکس جلو نيامد. ولي من به عشق مهدوي‌کيا و مرام حرفه‌اي و با اخلاقش بدون اينکه خودش در جريان باشد، اگر خدا اين توفيق را به من بدهد انجام وظيفه مي‌کنم تا شرمنده اين مرد بزرگ نشوم.

  وي افزود: با تمام وجود تلاش مي‌کنم تا براي آقامهدي اين مراسم را برگزار کنم. انشاءالله خدا به من کمک کند اما آقايان ناراحت نباشند. طبق وظيفه‌ام سعي مي‌کنم شرايط را براي پرداخت مطالبات بازيکنان در نيم فصل را مهيا کنم البته به خاطر وظيفه‌اي که در قبال بازيکنانم دارم نه حرف برخي بازيکنان. باز هم اصرار مي‌کنم برخي‌ها نگران پرسپوليس نباشند.

  مديرعامل پرسپوليس، مهدوي‌کيا، جواب کریمی