• اگر در ليگ نتايج خوبي نگيريم، از جام حذفي انصراف مي دهيم - ۱۳۹۲/۰۸/۱۸
 •  

   

   

   

   

  اگر در ليگ نتايج خوبي نگيريم، از جام حذفي انصراف مي دهيم
   
   

  سرمربي ذوب‌آهن گفت: تيم ذوب‌آهن توانست با اين برد به يک استراحت يک ماهه برود و اميدوارم قول‌هايي که مديريت به ما درخصوص خريد بازيکن داده‌اند، عملي شود.

  لوکا بوناچيچ بعد از پيروزي برابر نفت اظهار کرد: امروز بازيکنانم نشان دادند که در زمين اگر دستورات من را به خوبي اجرا کنند، پيروز بيرون خواهند آمد و امروز همه بازيکنان من خوب ظاهر شدند.

                     
  وي با بيان اينکه يک جنگ تمام عيار با نفت تهران داشتيم، ادامه داد: امروز بازي با نفت بسيار مهم بود چراکه با اين پيروزي توانستيم اشتباهات گذشته را جبران کنيم و خاطرات بد ذوب‌آهن را به باد فراموشي بسپاريم.

  سرمربي ذوب‌آهن تصريح کرد: رسيدن به يک جام از مسير جام‌حذفي‌ بسيار آسان‌تر است و تلاش مي‌کنم تا از راه کوتاه‌تر جام حذفي به سکوهاي بالاتري برسيم و حتي از اين طريق به آسيا برويم.


  بوناچيچ همچنين درباره استعفاي خود نيز اظهار کرد: من آماده استعفا بودم و استعفاي مکتوب خود را نيز نوشتم اما صحبت‌هايي که در جلسه با مديران رد و بدل شد، ديدم که مي‌توانم در تيم ذوب‌آهن بمانم و اگر نقاط ضعف تيم در يک ماه آينده حل و فصل شود، مي‌توان يکي از تيم‌هاي مدعي جام حذفي و ليگ باشيم. به صراحت مي‌گويم که من به انتظار 4، 5 بازيکن با کيفيت هستم و مطمئن باشيد که اگر بتوانيم اين چهار، پنج بازيکن را جذب کنيم، از هر دو جام، سربلند بيرون خواهيم آمد.


  سرمربي ذوب‌آهن با بيان اينکه هر تيمي که بخواهد در دو جام موفق باشد، بايد 25 بازيکن طراز اول داشته باشد، اظهار کرد: اين اطمينان را مي‌دهم که اگر نتوانم در ليگ نتايج خوبي بگيرم، من هم مانند يحيي گل‌محمدي از ادامه جام حذفي انصراف خواهم داد اما مطمئن باشيد تيم‌مان بسيار خوب عمل مي‌کند.

  ذوب‌آهن، جام حذفي ، نفت، فوتبال