• بازی دوستانه فوتبال ایران و اسپانیا - ۱۳۹۲/۰۸/۲۱
 •  

   

   

   

   

  بازی دوستانه فوتبال ایران و اسپانیا
   
   
  آیا دست به جیب شدن هدایتی اسپانیا را به ایران می آورد؟
   

  در جلسه مسوولان فدراسیون فوتبال با میشل سالگادو، بازیکن سابق رئال مادرید و تیم ملی اسپانیا درباره برگزاری یک مسابقه دوستانه بین ایران و اسپانیا صحبت شد و گفته می‌شود طرفین برای انجام این مسابقه به توافقاتی دست یافتند.

  به گزارش گل برتر ؛ میشل سالگادو که در تهران به سر می‌برد، به درخواست رئیس فدراسیون فوتبال در ساختمان این فدراسیون واقع در خیابان سئول حضور یافت تا مذاکره‌ای با مسوولان فوتبال ایران داشته باشد.

  در این جلسه علاوه بر علی کفاشیان رئیس فدراسیون، مهدی محمدنبی دبیرکل فدراسیون و همین طور حسین هدایتی حضور داشتند. در این جلسه طرفین درباره موضوعات مختلفی در زمینه همکاری دو کشور انجام دادند که مهمترین آن به موضوع برگزاری مسابقه دوستانه ارتباط داشت.

  طبق شنیده‌ها مسوولان فوتبال ایران هنگامی که بحث برگزاری مسابقه دوستانه بین دو کشور را مطرح کردند، سالگادو از طرف فدراسیون فوتبال اسپانیا اعلام کرد که بابت برگزاری این بازی تدارکاتی طرف ایرانی باید 2 میلیون یورو پرداخت کند. فدراسیون علی کفاشیان که در شرایط فعلی هزینه پرداخت چنین مبلغی را برای یک مسابقه دوستانه ندارد، ناگهان با موافقت هدایتی روبرو شد.

  ظاهرا هدایتی بلافاصله با درخواست سالگادو موافقت کرده تا تیم ملی برای یک بازی دوستانه با قهرمان جهان امیدوار شود.

  بعد از این جلسه سالگادو هنگامی که رودروی خبرنگاران قرار گرفت، اشاره‌ مستقیمی به جزییات این جلسه نکرد و گفت: «صحبتی درباره انجام بازی‌های دوستانه داشتیم و قرار است دراین‌باره بعداً صحبت کنیم.»

  حال باید منتظر بود و دید که آیا سالگادو تنها تیری در تاریکی پرتاب کرده است که ایرانی ها را از این کار منصرف کند و یا اینکه واقعا توانایی جوش دادن این معامله را دارد.

   

  با صحیح گرفتن فرض دوم حال باید دید که هدایتی نیز بر سر حرف خود خواهد ایستاد تا هزینه انجام این بازی را پرداخت کند؟ هدایتی پیش از این حرفش در بازگرداندن حلعتبری به پرسپولیس را ثابت کرده بود و به نظر می رسد که این بار نیز بر سر حرف خودش باشد.

  ایران و اسپانیا ، فوتبال ،