• به ‌نفع كودكان سرطاني - ۱۳۹۲/۰۸/۲۱
 •  

   

   

   

   

   

   

  به ‌نفع كودكان سرطاني كفش‌هاي ارسلان كاظمي به فروش گذاشته شد

   

  ارسلان كاظمي براي يك سال به ايران بازگشته تا در كشور خودش بازي كند و با كسب تجربه و آمادگي دوباره راهي مهد بسكتبال شود و بتواند در بزرگ‌ترين ليگ بسكتبال جهان دست به توپ شود. او پس از آمدن به ايران با پتروشيمي مدافع عنوان قهرماني تمرين كرد و قرار بود در نخستين بازي تيمش در ليگ‌برتر برابر ذوب‌آهن تيم شهر خودش به ميدان برود كه اين مسابقه لغو شد.


  او به ايسنا در خصوص بازي كنار مهدي كامراني مي‌گويد :مهدي گارد رأس بزرگ و كاملي است. او در زمين همتا ندارد. به نظر من از جمله بازيكناني است كه در ميدان مسابقه با غيرت بازي مي‌كند و بسيار زيرك است. زماني كه تيم يك گارد رأس كامل چون كامراني را داشته باشد خيال همه راحت است. من با او در جام جهاني 2010 هم بازي بودم و فرصتي بود كه در كنارش باشم و بسكتبالش را بشناسم. او در كنار ديگر ملي پوشان تيم به من و پتروشيمي كمك بزرگي خواهد كرد.

   

      


  وي درباره اينكه مي‌خواهد براي كمك به نيازمندان كفش‌هايش را به فروش بگذارد، عنوان داشت: چند جفت كفش ورزشي خوب دارم كه هركس علاقه دارد مي‌تواند آنها را بخرد اما بداند كه پول اين كفش‌ها به دست بنياد حمايت از كودكان سرطاني محك مي‌رسد. هركس از هموطنان مي‌خواهد كار ثوابي انجام دهد، در اين راه به من كمك كند تا كار كوچكي انجام دهيم. در هر حال من خيلي دوست دارم اين اتفاق بيفتد.

   

   

  به ‌نفع كودكان سرطاني، بسكتبال