• واکنش رضازاده به صحبت هاي شب گذشته بهداد سليمي - ۱۳۹۲/۰۸/۲۱
 •  

   

   

   

   

   

  واکنش رضازاده به صحبت هاي شب گذشته بهداد سليمي
   
   

  با وجود اظهارات قهرمانان المپيک لندن و رييس فدراسيون و سرمربي تيم ملي وزنه‌برداري در رسانه‌ها و صحبت پيرامون اين رشته ورزشي، چالش‌هاي موجود در وزنه‌برداري همچنان بدون حل باقي ماند.

  حسين رضازاده صبح امروز در برنامه ورزش و مردم گفت: کدام رييس فدراسيون و مربي بدش مي‌آيد که تيم ملي اول شود؟ ما با بچه‌ها چندين بار جلسه گذاشتيم و همچنين پيش دکتر عباسي هم رفتيم و گفتيم شيريني بگيريم و برگرديم اردو تا مسائل حل شود اما آنها گفتند مي‌خواهند فکر کنند.

  وي گفت: در مورد صحبت بهداد سليمي که گفته است من به آنها گفته‌ام کوروش باقري سرمربي است چه بخواهيد چه نخواهيد، بايد بگويم که من به آنها گفتم فعلا کوروش باقري سرمربي تيم ملي است و سه، چهار سال کار کرده که کارنامه‌اش مشخص است. بهتر است بياييم جلسه‌اي با حضور او برگزار کنيم و در مورد مسائل و مشکلات به وجود آمده صحبت کنيم اما بچه‌ها قبول نکردند و گفتند که کوروش باقري بايد برود و يا اينکه ما با يک مربي ديگر تمرين کنيم. اين صحبت آنها غيرمنطقي بود و هيچ رييس فدراسيوني وقتي مي‌بيند که مربي‌اش نتيجه مي‌گيرد، او را بيرون نمي‌کند.

  رييس فدراسيون وزنه‌برداري ادامه داد: دوستي و من و کوروش باقري بحث جدايي است و اگر او در يکي، دو سال اول نتيجه نمي‌گرفت، عاشق چشم و ابرويش نبودم و او را عوض مي‌کردم.

  رضازاده درباره مشورت گرفتن از پيشکسوتان نيز بيان کرد: من زماني که سرپرست فدراسيون شدم، با محمدحسين برخواه و حسين توکلي تماس گرفتم که به من کمک کنند. برخواه گفت نمي‌آيد و حسين توکلي هم طول کشيد تا به ما جواب بدهد. 6 ماه بعد از سرپرستي من، کوروش باقري سرمربي تيم ملي شد که خودش گفت خيلي‌ها به او گفته‌اند با توجه به اينکه مشکلات زيادي در فدراسيون وجود دارد، با چه جراتي سرمربي تيم ملي بزرگسالان را قبول کرده است. اما ديديد که کوروش باقري چه نظم و انضباطي را در تيم ملي به وجود آورد.

  وي با اشاره به صحبت‌هاي کيانوش رستمي مبني بر اينکه اگر به مسابقات جهاني لهستان مي‌رفتم، علاوه بر کسب مدال طلا، رکورد جهان را مي‌زدم، گفت: کيانوش رستمي از وزنه‌برداران خوب و عنوان‌دار ايران است، اما همانطور که مي‌دانيد، وزنه‌برداري يک رشته رکوردي است و شرايط مسابقه با تمرين زمين تا آسمان فرق مي‌کند. خود کيانوش رستمي قبل از المپيک و در تمرينات، رکورد 180 کيلوگرم را در يک ضرب زد اما در المپيک 171 کيلوگرم را به زور زد. بنابراين اين صحبت‌ها حرفه‌اي نيست.

  رييس فدراسيون وزنه‌برداري گفت: اميدوارم همه با هم همدل باشند و اگر اين همدلي وجود داشته باشد حاشيه‌ها هم کنار برود، وزنه‌برداري آينده خوبي دارد. من گذشته‌ها را هميشه فراموش کرده‌ام و به کسي که بدي کرده فکر نمي‌کنم و همه دوست دارند مشکلات موجود در وزنه‌برداري حل شود اما بايد دست به دست هم دهيم و به کمک يکديگر بياييم.

   

  رضازاده در پايان از برنامه ورزش از نگاه دو انتقاد کرد و گفت: اين برنامه، برنامه خوبي نبود.

  رضازاده ، بهداد سليمي ،،