• حق با کي‌روش است، بدون شک - ۱۳۹۲/۰۸/۲۱
 •  

   

   

   

   

   

   

  حق با کي‌روش است، بدون شک
   

  فدراسيون فوتبال همچنان به دنبال يافتن حريف تدارکاتي براي تيم‌ملي است.


  فدراسيون فوتبال همچنان به دنبال يافتن حريف تدارکاتي براي تيم‌ملي است. ديروز خبر رسيد آنها دست به دامن وزارت امور خارجه شده‌اند تا در يافتن حريف به فدراسيون کمک کند. متاسفانه بحث تحريم‌ها اينجا نيز اثر منفي خود را گذاشته و کشورهاي دنيا براي بازي با ايران مشکلاتي مي‌تراشند.


  کارلوس کي‌روش ديروز در مصاحبه‌اي نگراني خود را بار ديگر ابراز کرد و برنامه آماده‌سازي تيم‌ملي را در راه جام‌جهاني مضحک خواند. بايد حق را سرمربي تيم‌ملي داد. اگر بازي‌هاي رسمي مقدماتي جام ملت‌هاي آسيا نبود همين چند حريف هم پيدا نمي‌شد. کي‌روش حق دارد نگران باشد و صداي اعتراضش را بلند کند. او بايد در جام‌جهاني پاسخگو باشد و براي اين که بتواند تيم خوبي را روانه مسابقات کند نياز به ابزارهايي دارد. قطعا انجام بازي‌هاي تدارکاتي با تيم‌هاي بزرگ يکي از اين ابزارهاست. فرض کنيد در جام‌جهاني ما با تيمي مثل آلمان يا انگليس هم‌گروه شويم. آيا بازي با تايلند يا لبنان مي‌تواند ما را براي مقابله با قدرت‌هاي درجه اول فوتبال دنيا آماده سازد؟

   

  نگراني کي‌روش نگراني جامعه فوتبال است و اخطار به فدراسيوني که از پيدا کردن يک حريف قدر براي تيم‌ملي ناتوان به نظر مي‌رسد.

   

   

  کي‌روش ،فدراسيون فوتبال،تدارکاتي