• يکي از سرگروه‌هاي جام‌جهاني را به ايران مي‌آورم - ۱۳۹۲/۰۸/۲۲
 •  

   

   

   

   

   

  يکي از سرگروه‌هاي جام‌جهاني را به ايران مي‌آورم
   
   

  مالک باشگاه استيل آذين گفت: يکي از سرگروه‌هاي جام جهاني 2014 را براي بازي دوستانه با تيم ملي به ايران خواهم آورد.

  حسين هدايتي در گفت‌وگو با تسنيم عنوان کرد: منتظر قرعه‌کشي جام جهاني 2014 که آذر ماه برگزار مي‌شود هستم تا يکي از تيم‌هاي سرگروه اين مسابقات که در گروه ايران قرار ندارند را براي بازي دوستانه با تيم ملي به تهران دعوت کنم.


  وي ادامه داد: تيم ملي براي حضوري آبرومند در جام جهاني نياز به برگزاري ديدارهاي بزرگ دوستانه دارد و من براي موفقيت کشورم حاضرم هر کمکي که از دستم برمي‌آيد انجام دهم. همانطور که پيش از اين هم اعلام کرده بودم آمادگي اين را دارم که تمام هزينه‌هاي بازي دوستانه ايران و اسپانيا را در صورت برگزاري اين بازي در ورزشگاه آزادي بپردازم.

   


   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  مالک باشگاه استيل آذين عنوان کرد: براي من موفقيت همه رشته‌ها مهم است و به همين دليل هم اگر کمکي هم به ووشوکاران انجام دادم به نمايندگي از مردم کشورمان و براي قدرداني از آنها بود.
  هدايتي افزود: هنگامي که ديدم مريم هاشمي ووشوکار کشورمان و همچنين غلامحسين مظلومي بازيکن پيشين تيم ملي به ديدار مقام معظم رهبري رفتند خيلي خوشحال شدم چرا که اين مورد نشان دهنده توجه ويژه رهبر فرزانه انقلاب به مقوله ورزش است و اميدوارم ساير ورزشکاران نيز با موفقيت‌هاي خود دل ايشان را شاد کنند.
  وي در ادامه از دعوتش به مسابقات جام بين قاره‌اي فوتبال ساحلي در امارات خبر داد و ابراز اميدواري کرد تيم ملي فوتبال ساحلي همانند جام جهاني در اين مسابقات بدرخشد.


  مالک باشگاه استيل آذين با اشاره به در پيش بودن تاسوعا و عاشوراي حسيني گفت: آرزو مي‌کنم عزاداري‌هاي مردم در اين ايام مورد قبول واقع و مشکلات همه حل شود. در اين مدت افراد زيادي به من مراجعه کردند و من هم تلاش کردم در حد امکان کمک‌حال آنها باشم. اميدوارم شرايط به گونه‌اي باشد که همه مشکلات و گرفتاري‌هاي مردم برطرف شود.

  فوتبال ، جام جهاني ،سرگروه ، ایران ،استيل آذين