• کسر امتياز مجدد؟ پس فوتبال را تعطيل کنند! - ۱۳۹۲/۰۸/۲۲
 •  

   

   

   

   

   

  کسر امتياز مجدد؟ پس فوتبال را تعطيل کنند!

   

  زيني‌زاده: فحاشي به قلعه‌نوعي‌ کار باشگاه تراکتور نبود!

   

  حميد زيني‌زاده در خصوص تساوي تراکتورسازي مقابل استقلال در هفته پانزدهم و از دست رفتن قهرماني نيمه فصل مي‌گويد: خوشبختانه مسئولان سازمان ليگ و فدراسيون فوتبال هم در ورزشگاه بودند و از نزديک مشکلات ورزشگاه‌ها را ديدند. آنها با چشم خود ديدند که چطور ده‌ها هزار هوادار تراکتورسازي مسائل اخلاقي و نظم و انضباط را رعايت کردند. اميدوارم در نيم فصل دوم هم اين حمايت‌ها ادامه داشته باشد.
  مديرعامل تراکتورسازي ادامه مي‌دهد: « طبق نظر کارشناسان تراکتورسازي برابر استقلال تيم برتر ميدان بود. اميدوار بوديم در اين مسابقه سه امتياز را کسب کنيم ولي هنوز هم با اين شرايط حريف قدرتمندي براي ساير تيم‌هاي صدرنشين هستيم. ان‌شاءاله نيم فصل دوم هم با همين قدرت به کارمان ادامه دهيم
  وي همچنين درباره وضعيت تيم در تعطيلات نيم فصل مي‌گويد: « بازيکنان تا روز پنجشنبه مرخصي هستند. در اين مدت هم با سرمربي تيم درباره اردوي احتمالي تيم و جذب بازيکنان جديد صحبت خواهيم کرد و جلساتي برگزار مي‌کنيم. البته مجيد جلالي هم اکنون تهران است و ما به صورت تلفني با هم ارتباط داريم
  ما جاي خالي داريم. هم مي‌توانيم بازيکن داخلي بگيريم و هم بازيکن خارجي. در صورت نياز و تاييد کادر فني هر بازيکني که بخواهيم مي‌توانيم جذب کنيم.


  وي در پاسخ به اين سئوال که آيا جذب بازيکنان پرسپوليس و استقلال هم در دستور کار اين باشگاه قرار دارد يا خير، ادامه مي‌دهد: تا فردا مسائل را جمعبندي و در زمان مناسب اسامي بازيکنان مورد نياز را اعلام مي‌کنيم.
  مديرعامل تراکتورسازي در بخشي از صحبت‌هايش درباره شعارهاي هواداران تراکتورسازي در بازي با استقلال عليه امير قلعه‌نوعي، مي‌گويد: «وقتي 70 هزار نفر براي تماشاي بازي به ورزشگاه مي‌آيند اين اتفاقات طبيعي است و شايد چند هوادار اين شعارها را مطرح کنند! قلعه‌نوعي دو فصل پيش تبريز بوده و ما خاطرات خوبي با او داريم. »  

                                                                                     
  وي درباره اينکه شعار هواداران تراکتورسازي از چند نفر گذشته بود و اين شعارها توسط تمام تماشاگران تراکتورسازي سر داده مي‌شد، اينگونه پاسخ مي‌دهد: «همانطور که گفتم در استاديومي که 70 هزار تماشاگر حضور دارند، اين مسائل پيش مي‌آيد. اين شعارها به هيچ عنوان از طرف باشگاه نبوده است.
  در بازي ما با استقلال اهواز از دقيقه اول تا دقيقه 90 عليه تک تک ما شعار دادند که البته پيگير آن مساله هستيم. ضمن اينکه جاي اين سئوال هست که چرا چنين اتفاقاتي بارها در استاديوم آزادي رخ مي‌دهد؟ به هر حال همه ما بايد دست به دست هم بدهيم تا اين مسائل در ورزشگاه‌ها تمام شود.»


  وي در پاسخ به اين سئوال که آيا نگران کسر امتياز مجدد از تراکتورسازي به خاطر شعار عليه قلعه نوعي نيست؟ مي‌گويد: «اينکه چيزي نيست ! اگر اينطور باشد که بايد تمام استاديوم‌هاي ايران را تعطيل کرد» .
  مديرعامل تراکتورسازي در پايان درباره درگيري لفظي جواد نکونام و علي کريمي هم توضيح مي‌دهد: «جذابيت فوتبال به همين کُري‌هايي است که انجام مي‌شود. به نظرم نبايد به اين موضوع دامن زد.»


   

  فحاشي به قلعه‌نوعي‌ ، تراکتور ،تراکتورسازي