• اسپرت یاب آغاز بکار کرد - ۱۳۹۱/۱۲/۲۶
 •     اسپرت یاب آغاز بکار کرد

   

   

  اسپرت یاب یک سایت نیاز مندی های ورزشی است که با هدف های :

  -         تبلیغات محصولات و خدمات ورزشی و امور مرتبط با ورزش

  -         ایجاد یک بازار ورزشی آنلاین

  -         ایجاد پایگاه اطلاعاتی از محصولات و خدمات دهندگان و خدمات گیرندگان ورزشی

  در دو بخش تبلیغات و بازار فعالیت خود را آغاز نمود. بخش تبلیغات اسپرت یاب برای معرفی یک عضو صنف و یا جامعه ی  ورزشی و بخش بازار اسپرت یاب برای معرفی و ارئه و همچنین درخواست برای دریافت تک محصول و یا یک سرویس ویژه ی ورزشی است.

  اسپرت یاب بوسیله ی شیوه کاری خود (تبلیغات – بازار B2B ) نقش موثری در داشتن سهم بیشتر از بازار هدف برای فروشندگان و تولید کنندگان محصولات ورزشی و رفع نیاز های ورزشی ورزشکاران، مسئوولین مکان های ورزشی و مرببیان و ورزش دوستان خواهد داشت.

  گذاشتن آگهی در بخش تبلیغات سایت اسپرت یاب رایگان است اما آگهی‌های ویژه شامل تعرفه می‌شوند و با توجه به نوع آگهی و تعداد ستاره های آنها، دارای هدیه ی ثبت آگهی در بازار می شوند و  از امکانات و احتمال نمایش بیشتری برخوردارند.  گذاشتن آگهی در بخش بازار اسپرت یاب با خرید بسته ی اعتباری و یا هدیه ای که بخاطر گذاشتن آگهی در بخش تبلیغات می گیرید ممکن است.

    اسپرت یاب به مناسبت آغاز به کار خود همچنین  سال نوی خورشیدی تخفیف های ویژه ای برای خدمات خود در نظر گرفته است. صفحه ی تماس با ما ی سایت پل ارتباطی شما با اسپرت یاب است. در صورت نیاز و یا برای رزرو اسلایدر، گذاشتن بنر  و یا تبادل لینک با اسپرت یاب تیم پشتیبانی اسپرت پاسخگوی شما هستند.

  برای گذاشتن آگهی در اسپرت یاب نخست باید عضو سایت شوید. برای همکاری با اسپرت یاب و گذاشتن آگهی در آن باید قوانین اسپرت یاب را بپذیرید. برای آگاهی از تعرفه های اسپرت یاب نیز از صفحه ی تعرفه ها  دیدن کنید. 

  نخستین وبسایت نیازمندی های ورزشی – اســــپرت یاب

  اسپرت یاب ورزش تخفیف سال نو آنلاین ورزشی