• اعلام اسامي برخي از نفرات ميلان براي بازي با پرسپوليس - ۱۳۹۲/۰۸/۲۲
 •  

   

   

   

   

  اعلام اسامي برخي از نفرات ميلان براي بازي با پرسپوليس
   
   

  قائم مقام و مدير روابط بين الملل باشگاه پرسپوليس براي بازديد از امکانات باشگاه ميلان و عقد قرارداد جهت سفر ستارگان اين تيم به ايران براي بازي دوستانه با پرسپوليس، بامداد چهارشنبه عازم ايتاليا مي‌شوند.

  در پي توافقات و و مکاتباتي که محمد رويانيان با فرانکو بارسي مدير پيشکسوتان آث ميلان و همچنين نماينده مشترک دو باشگاه پرسپوليس و ميلان انجام داده است، بهروز منتقمي قائم باشگاه پرسپوليس بامداد چهارشنبه به اتفاق امير علي حسيني مدير روابط بين‌الملل باشگاه با پرواز ساعت 4:30 راهي دوحه مي‌شوند و از اين طريق عازم فرودگاه پاريس فرانسه شده و از آنجا به ميلان سفر خواهند کرد.

  منتقمي و حسيني ساعت 14 ظهر چهارشنبه به وقت تهران به ميلان مي‌رسند و پس از استراحت در هتل، با نهايي کردن بندهاي قرارداد ظهر روز پنجشنبه قرارداد برگزاري بازي ستارگان پرسپوليس و ميلان را امضا خواهند کرد. نمايندگان باشگاه پرسپوليس در ايتاليا با مديران شرکت ميران، نماينده مشترک دو باشگاه پرسپوليس و ميلان، نماينده باشگاه آث ميلان و نماينده تيم ستارگان ميلان ديدار و گفتگو کرده و قرارداد نهايي بين بهروز منتقمي و تيم ستارگان ميلان امضا خواهد شد.

  همچنين قائم مقام و مدير روابط بين‌الملل باشگاه بازديدي از باشگاه آث ميلان خواهند داشت و تيم ستارگان ميلان که چند روز پيش اسامي 17 بازيکن اعزامي و 6 همراه و کادر تيم را به محمد رويانيان اعلام کرده بودند، بار ديگر درباره نفرات اعزامي با بهروز منتقمي قائم مقام باشگاه گفتگو کرده و ليست نهايي را به وي اعلام خواهند کرد.

   

     

   

  تاکنون سفر ستاره‌هايي همچون سباستين روسي، پائولو مالديني، فرانکو بارسي، دانيل ماسارو و تعداد ديگري از ستارههاي سرشناس ميلان که سابقه عضويت چندين ساله در اين باشگاه را داشته‌اند، قطعي شده است.

  محمد رويانيان با يک اسپانسر براي تامين هزينه‌هاي برگزاري بازي و مشارکت در برگزاري اين بازي به يادماندني و خيريه به توافق رسيده که در يک نشست خبري نام اين اسپانسر اعلام مي‌شود. تيم ستارگان ميلان بخش اعظمي از مبالغ دريافتي خود را صرف امور خيريه کرده و آن را به بنگاه خيريه‌اي در ميلان اهدا خواهد کرد. همچنين باشگاه پرسپوليس نيز قصد دارد بخشي از عوايد حاصل از برگزاري اين بازي را در مشارکت با اسپانسر صرف امور خيريه کند.

  به گفته مدير روابط عمومي باشگاه پرسپوليس هنوز اعضاي تيم ستارگان پرسپوليس انتخاب نشده‌اند و پس از امضاي قرارداد در ايتاليا با برگزاري نشستي در حضور 10 پيشکسوت پرافتخار پرسپوليس اسامي نفرات تيم ستارگان انتخاب خواهد شد. در تيم ستارگان پرسپوليس همچون تيم ستارگان ميلان نفراتي به ميدان خواهند رفت که از دنياي بازيگري در فوتبال خداحافظي کرده‌اند.

  همچنين قرار بود حميد استيلي مدير آکادمي و مديرعامل شرکت پيشکسوتان پرسپوليس نيز به همراه منتقمي و حسيني عازم ايتاليا شود که به دليل برخي امور شخصي و همچنين اداي نذر در ايام تاسوعا و عاشوراي حسيني از سفر به ايتاليا بازماند.

  طبق برنامه ريزي و توافقات انجام شده قرار است ديدار ستارگان ميلان و پرسپوليس روز هفتم آذرماه در ورزشگاه يکصد هزار نفري آزادي برگزار شود. تيم ستارگان ميلان چهارشنبه ششم آذرماه به تهران سفر خواهد کرد و بامداد روز شنبه نهم آذر به ميلان باز مي‌گردند.

   

  پرسپوليس ، میلان ، پائولو مالديني، ستارگان ، فوتبال