• تیم ملی فوتبال در شهر سائوپائولو برزیل اقامت می کند - ۱۳۹۲/۰۸/۲۲
 •  

   

   

   

   

   

   تیم ملی فوتبال در شهر سائوپائولو برزیل اقامت می کند

   

   

   - سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: تیم ملی در شهر سائوپائولو برزیل اقامت خواهد کرد و در کمپ تمرینی باشگاه «کورانتیاس» اردو خواهیم زد. «کارلوس کی روش» در گفت و گو با سایت رسمی فدراسیون فوتبال ضمن بیان این مطلب تصریح کرد: این دومین دیدار من پس از سرمربیگری تیم ملی فوتبال ایران از برزیل بود و پس از بررسی های انجام شده و رایزنی های مختلف، فدراسیون فوتبال ایران دو کمپ را برای استقرار و تمرینات ملی پوشان در نظر گرفت.

  وی افزود: انتخاب اول ما شهر سائوپائولو و هتل
  CeaserPark sp26و کمپ تمرینی Joaquin Grava-CS Coriuthians و انتخاب دوم ما شهر گویانا و هتل Mercure Goiania G03 و کمپ تمرینی Estadio Halle Pinheiro است.
  سرمربی تیم ملی فوتبال ایران تاکید کرد: اولویت نخست ما اقامت در شهر سائوپائولو و کمپ تمرین باشگاه کورانتیاس و هتل سزار پارک است.

  کی روش در خصوص مزیت های کمپ تمرین باشگاه کورانتیاس گفت: این کمپ یکی از بهترین کمپ های موجود در برزیل است که دارای چندین زمین تمرینی است. ضمن اینکه انواع آزمون های
  آمادگی جسمانی، آزمایشات مختلف و امکانات پزشکی نیز در این کمپ موجود است.

  به گفته وی، علاوه بر این، کمپ کورانتیاس امکانات رفاهی و سالن های سرپوشیده نیز دارد و بر همین اساس تعدادی از برترین تیم های دنیا که موفق شدند به جام جهانی صعود کنند، به دنبال به دست آوردن این مجموعه تمرینی برای خود هستند.

   

   

   

   

                 

   


  سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با بیان اینکه دیدار از کمپ و محل استقرار تیم ملی در حیطه وظایف سرمربی تیم ملی فوتبال است، افزود: این کار با هماهنگی مسوولان فدراسیون فوتبال ایران صورت گرفته است، همانند اتفاقی که سایر سرمربیان تیم های ملی در تیم های مختلف دنیا انجام می دهند.

  کارلوس کی روش ادامه داد: گزینه و پیشنهاد دوم ما برای استقرار تیم ملی فوتبال شهر گویانا است. این شهر در منطقه مرکزی برزیل واقع شده که شهر نسبتا کوچکی است. هتل در نظر گرفته شده در این شهر «مرکیور گویانا» است و محل تمرینی، کمپ «استا هاله پینهریو» است. این کمپ همان کمپی است که تیم ملی فوتبال برزیل در طول سال از امکانات بسیار خوب آن استفاده می کند.

  وی در پاسخ به این سوال که چه زمانی این مساله قطعی می شود نیز تصریح کرد: ما به زودی سفر دیگری در پیش رو داریم که در آن سفر، جزییات نهایی این کمپ نهایی می شود.

  همچنین در گردهمایی ˈفیفاˈ و قرعه کشی جام جهانی شرکت خواهیم کرد. در این سفر بار دیگر از استادیوم ها و هتل هایی که بازی های تیم ملی فوتبال در آن انجام خواهد شد، دیدن خواهیم کرد.

  سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در پایان گفت: کاری که فدراسیون فوتبال و کادر فنی تیم ملی پس از صعود به جام جهانی در طول فرآیند انتخاب کمپ تیم ملی در برزیل انجام داده، بسیار به موقع بوده است، ما در زمان مناسب تصمیم درستی گرفتیم و این امر به تیم ملی کمک بسیار می کند که در مقایسه با سایر تیم ها در شرایط بهتری قرار گیرد.

  تیم ملی فوتبال، برزیل،کارلوس کی روش