• سبک بازی استقلال نشان دهنده قدرت بالای تاکتیکی تراکتورسازی بود - ۱۳۹۲/۰۸/۲۲
 •  

   

   

   

   

   سبک بازی استقلال نشان دهنده قدرت بالای تاکتیکی تراکتورسازی بود

   

   

   - سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز گفت: سبک و نوع بازی استقلال تهران، نشان دهنده قدرت بالای تاکتیکی تراکتورسازی بود.

  «مجید جلالی» جمعه شب پس از تساوی تیمش مقابل استقلال تهران در جمع خبرنگاران، با بیان اینکه دقایق زیادی از این بازی به صورت یک طرفه جریان داشت و استقلال فقط در فکر دور کردن توپ از محوطه خود بود، اظهار کرد: تیمی که در برابر تمام تیم ها، بازی هجومی و استفاده از تاکتیک های مختلف را پیگیری می کرد، امروز مقابل تراکتورسازی تبریز از نظر فنی حرفی برای گفتن نداشت.

  وی اضافه کرد: اینکه تیمی مثل استقلال با وقت تلف کردن دنبال یک امتیاز در شهر تبریز بود، نشان می دهد تراکتورسازی به تیمی بزرگ تبدیل شده و از نظر تاکتیکی به بلوغ مناسبی رسیده است.

  جلالی گفت: در این بازی ما سه دقیقه غفلت کردیم و غرامت آن را پرداختیم وگرنه من به هیچ عنوان از نتیجه تساوی راضی نبوده و این بازی باید به نفع تراکتورسازی تبریز به پایان می رسید.

  وی اظهار کرد: در تمام دقایق بازی، تیم برتر میدان از نظر مالکیت توپ و ایجاد فرصت های خطرناک بودیم و اگر مهاجمان در نواختن ضربات نهایی دقت می کردند، تراکتورسازی تبریز به آنچه که لیاقتش را داشت، می رسید.

  جلالی با بیان اینکه از نحوه قضاوت این دیدار راضی نیست، در خصوص صحنه خطا روی علی کریمی اظهار کرد: متاسفانه از صحنه مزبور دور بودم و به درستی آن را ندیدم.

  وی از تمام بازیکنان تراکتورسازی به دلیل ارایه یک فوتبال زیبا و برتر قدردانی کرد و با بیان اینکه نتیجه برد می توانست هواداران را شادتر روانه منازل خود کند، ابراز تاسف کرد.


  سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز نسبت به تداوم روند صعودی تراکتورسازی در لیگ برتر فوتبال و ارایه بازی های زیبا و جاندار ابراز اطمینان کرد و افزود: برنامه های ما برای دست یابی به جام قهرمانی در لیگ برتر فوتبال، اصولی و منطقی پیش می رود.

   

  جلالی یکی از نقطه ضعف های اساسی تیم خود را استفاده نکردن بهینه از ضربات ایستگاهی عنوان کرد و گفت: باید در این زمینه نفراتی را پیدا و جذب کنیم که دارای تبحر لازم باشند.

  وی اضافه کرد: در حالی که تیم های رقیب مثل استقلال و پرسپولیس تهران تاکنون بین 12 تا 15 امتیاز از ضربات ایستگاهی به دست آورده اند، تراکتورسازی تاکنون تمام امتیازات خود را در جریان عادی بازی ها بدست آورده که باید در این زمینه بیشتر کار کنیم.

  سرمربی تراکتورسازی با بیان اینکه در تعطیلات نیم فصل در چند پست نیاز به ترمیم دارد، از خروج دو تا سه بازیکن کنونی از این تیم خبر داد.


  جلالی گفت: به جای بازیکنان خروجی باید سه بازیکن خلاق با قدرت بالای حرکت پا به توپ جذب تیم کنیم.

  استقلال،تراکتورسازی ،پرسپولیس ،مجید جلالی