• هيچ تضميني براي صعود به جام جهاني نمي دهم - ۱۳۹۲/۰۸/۲۳
 •  

   

   

   

   

   

  هيچ تضميني براي صعود به جام جهاني نمي دهم
   
   

   

  نیکو کوواچ سرمربی تیم ملی فوتبال کرواسی در آستانه دیدار تیمش در مرحله پلی آف انتخابی جام جهانی دو هزار و چهارده برزیل در برابر تیم ایسلنددر منطقه اروپاگفت : هیچ تضمینی برای صعود به این رقابتها نمی دهد.


  به گزارش مونیتورینگ اخبار خارجی واحد مرکزی خبر،

  کوواچ گفت: به نظرم اعضای تیم تا نود درصد توجیه شده اند اما این به این معنی نیست که ما نمی توانیم تغییر کنیم.من به هیچ کس برای صعود تضمین صد در صد نمی دهم.ما تمام تلاش خود را برای انجام تمرینات تیم انجام داده ایم .همه با تمام توان تمرین می کنند و این بازی نه تنها به آمادگی بدنی خوب بلکه به آمادگی روانی خوب هم نیازمند است.بازیکنان تیم باید از دستورات تاکتیکی ما پیروی کنند.ما جلسات متعددی را با آنها برگزار کرده ایم و بر روی مواردی که مطرح شد کار کرده ایم و به خوبی می دانیم که از آنها چه انتظاراتی داریم.

  وی افزود:ایسلند تیمی است که فوتبالی با کیفیت ارائه می دهد و از مربی خوبی بهره می برد.این تیم در گروهش رتبه دوم را کسب کرد و تیمی با انسجام تیمی خوب است که هر چهار مرحله فوتبال را به خوبی به نمایش می گذارد.این تیم به خوبی بازی می کند و فوتبالی امروزی و تاکتیکی را به نمایش می گذارد.

  کوواچ در پایان گفت: نتیجه مثبت از نظر من آن است که ما گل بزنیم و نبازیم. ما برای رسیدن به نتیجه خوب به آنجا می رویم و البته بازی کردن در زاگرب برای ما آسانتر است.نتیجه در پایان دو بازی خواهد بود اما هدف ما گلزنی است.

   گفتنی است تیم کرواسی در چارچوب دور پلی آف رقابتهای فوتبال انتخابی جام جهانی دو هزار و چهارده برزیل در منطقه اروپا به دیدار ایسلند می رود.

  صعود به جام جهاني ،فوتبال کرواسی، فوتبال