• تيم ملي گلبال آقايان صدرنشين و گلبال بانوان جهاني شدند - ۱۳۹۲/۰۸/۲۴
 •  

   

   

   

   

   

  تيم ملي گلبال آقايان صدرنشين بازي هاي قهرماني آسيا اقيانوسيه شد

   
   
   واحد مرکزی خبر

  تیم ملی گلبال آقایان کشورمان، چهارمین دیدار خود در بازی های قهرمانی آسیا-اقیانوسیه انتخابی رقابتهای جهانی فنلاند را با برتری 12بر 2 برابر استرالیا به پایان رساندو با 9 امتیاز صدرنشین شد .
  به گزارش واحد مرکزی خبر این دیدار در حالی آغاز شد که گلبالیست های کشورمان پیش از این، تیم های چین و مغولستان را شکست داده و مقابل ژاپن مغلوب شده بودند.
   
   
                 
   
   

   

  برای تیم ملی گلبال کشورمان محسن جلیلوند (8)گل وحسن جعفری(4) گل به ثمر رساندند.
  مردان گلبالیست کشورمان فردا ساعت 9 و 20 دقیقه به وقت محلی به مصاف تایلند خواهندرفت.

   

  همچنین تیم ملی گلبال بانوان ایران توانست برای نخستین بار ، سهمیه حضور در رقابتهای جهانی را بدست آورد.

  به گزارش واحد مرکزی خبر از پکن با نتایج به دست آمده در روز سوم مسابقات گلبال قهرمانی آسیا و اقیانوسیه ، تیم گلبال بانوان جمهوری اسلامی ایران قبل از اتمام این رقابتها و با کسب 6 امتیاز برای نخستین بار جواز حضور در رقابتهای جهانی گلبال را که سال آینده در فنلاند برگزار می شود بدست آورد.در پایان روز سوم این رقابتها امروز جمعه تیم گلبال بانوان کشورمان مقابل تیم چین 3 بر صفر و برابر ژاپن 2 بر صفر مغلوب شد اما به علت دو بار برد استرالیا و قرار گرفتن قطعی در سکوی سوم این رقابتها تا کنون ، راهی مسابقات جهانی فنلاند شد.

   

   

   

             

   


  تیمهای ژاپن و چین به ترتیب مقام قهرمانی و نایب قهرمانی پارالمپیک 2012 لندن را کسب کرده بودند.
  گفتنی است فردا شنبه تیم بانوان ایران ساعت 11 به وقت پکن بار دیگر با ژاپن روبرو می شوند و در صورت پیروزی بر این تیم به دیدار فینال خواهند رفت و برای کسب عنوان قهرمانی با چین روبرو می شوند و در صورت شکست برابر ژاپن در جایگاه سوم قرار می گیرند.

   

   

  تيم ملي گلبال آقايان صدرنشين و گلبال بانوان جهاني شدند