• استقلال پيشنهاد داده اما دوست دارم به پرسپوليس بروم - ۱۳۹۲/۰۸/۲۶
 •  

   

   

   

   

  استقلال پيشنهاد داده اما دوست دارم به پرسپوليس بروم
   
   

  بازيکن تيم ملي زير 22 سال ايران مي‌گويد انگيزه بالايي براي درخشش در بازي‌هاي آسيايي دارد. او همچنين شايعه پيشنهاد استقلال را تاييد کرد اما گفت که دوست دارد به پرسپوليس بپيوندد.

  محسن مسلمان بعد از پيروزي سه بر صفر تيم ملي فوتبال زير 22 ايران برابر گسترش فولاد تبريز در جمع خبرنگاران بيان کرد: همه بازيکنان ما جزو بهترين‌هاي تيمشان در ليگ برتر هستند. اميدوارم بتوانيم در مسابقات آسيايي نتيجه خوبي کسب کنيم. معتقدم حداقل 10 بازيکن از تيم ما مي‌تواند در برزيل حضور داشته باشد. نفراتمان واقعا عالي هستند.

  وي با بيان اينکه بازي‌هاي دوستانه تيم ملي در حد ديدار با تيم‌هاي ليگ برتري است، خاطرنشان کرد: قرار است در فاصله 10 روز مانده به بازي‌هاي آسيايي با کره در جزيره کيش بازي دوستانه داشته باشيم اما معتقدم بايد تعداد بازي‌هايمان بيشتر از اين باشد. از طرفي هم به همکاري فدراسيون فوتبال نيازمنديم چون بازي‌هاي ما در بين بازي‌هاي ليگ قرار دارد و ممکن است باشگاه‌ها بازيکنانشان را به تيم ملي ندهند.

  مسلمان همچنين درباره حضور کفاشيان در بازي دوستانه تيم ملي اميد و گسترش فولاد افزود: بازيکنان ما انگيزه خوبي کسب کرده‌اند اما معتقدم مثل تيم ملي بزرگسالان به تيم اميد توجه نمي‌شود. با اين حال بازيکنانمان با همه اين نداري‌ها مي‌سازند. حتي عي منصوريان هزينه‌هاي تيم را از جيب شخصي خود پرداخت مي‌کند که فکر نمي‌کنم هيچ جاي دنيا اين گونه باشد. او واقعا براي ما پدري کرده است.

   


  بازيکن ذوب‌آهن که اين روزها بحث پيوستنش به پرسپوليس داغ است، درباره مذاکره‌اش با اين باشگاه و همچنين شايعه رفتنش به استقلال توضيح داد: وضعيتم با پرسپوليس در يکي، دو روز آينده مشخص مي‌شود. من در جريان ريز موضوعات نيستم و با توجه به اينکه بازيکن ذوب‌آهن هستم، باشگاه در حال پيگيري است. در مورد استقلال هم بايد بگويم آنها با من صحبت کردند اما خودم از اول هم دوست داشتم به پرسپوليس بروم.

  محسن مسلمان،استقلال ،پرسپوليس