• در فوتبال فساد نمی بینم. - ۱۳۹۲/۰۸/۲۸
 •  

   

   

   

   

  در فوتبال فساد نمی بینم.

   
   
   


  رئیس فدراسیون فوتبال می گوید : در فوتبال فساد نمی بینم.


  علی کفاشیان امروز پس از برگزاری انتخابات مجمع هیئت فوتبال استان گلستان در نشست خبری افزود همه میگویند فساد در فوتبال زیاد است، ولی وقتی که موضوع را بررسی می کنیم میبینیم که چنین چیزی نیست.
  وی گفت : از حرف تا اثبات و ارائه مدرک فاصله است و من فکر میکنم برخی میخواهند جو را مسموم و مردم را نسبت به فوتبال بدبین کنند.


  رییس فدراسیون فوتبال افزود : هر کس درباره فساد در فوتبال ادعایی دارد می تواند به کمیته قضایی و کمیته اخلاق که در روزهای آینده در فدراسیون تشکیل می شود مراجعه و مستندات خود را ارائه کند.
  رئیس فدراسیون فوتبال همچنین درباره مسائل مطرح شده درباره حضور محسن قهرمانی در نیمفصل دوم در لیگ برتر افزود: در موضوع محسن قهرمانی کمیته اخلاقی و کمیته انضباطی که یک عضو قاضی هم دارد مستقل عمل میکند و البته تا پایان مراحل بررسی هیچ اظهارنظری نمی شود کرد.
  کفاشیان گفت : البته ضعف ما هم این است با افرادی که تهمت میزنند قاطع برخورد نکردیم که اگر این کار را می کردیم دیگر حرفهای غیرمستند نمیزدند


  رییس فدراسیون فوتبال همچنین درباره برگزاری بازیهای دوستانه برای تیم ملی گفت : از زمانی که تیم ملی به جام جهانی صعود کرد مادرگیر دو موضوع بودیم که یکی از آنها برگزاری بازیهای لیگ داخل و خارج از کشور و حضور بازیکنان در باشگاهها بوده است.

   


  کفاشیان افزود در fifaنیز afc برای جام ملتهای آسیا برنامهریزی کرده بود ولی فردا که بازی با لبنان انجام شود برای این موضوع نیز برنامهریزی جدی خواهیم کرد.

   

   

  رئیس فدراسیون فوتبال ، فساد در فوتبال