• تاج با من همكاري نمي‌كند - ۱۳۹۲/۰۸/۲۹
 •  

   

   

   

   

   

   تاج با من همكاري نمي‌كند

   روزنامه ایران


  كارلوس كي‌روش سرمربي پرتغالي تيم ملي فوتبال ايران با گلايه از سازمان ليگ ايران گفت با اين كه 5 بار به مهدي تاج برنامه‌هاي خود را ارائه داده، وي از همراهي با او و آسان‌تر كردن راه تقويت تيم ملي خودداري كرده است.

   

  وي افزود: «هرچقدر از تاج درخواست كرده‌ام برنامه مسابقات باقي‌مانده ليگ را بگويد تا برنامه‌هاي تيم ملي را بر‌اساس آن تنظيم كنم، او اعتنايي نكرده است. ما به واقع اصلاً نمي‌دانيم كه در ماه‌هاي پيش‌رو چه كاره هستيم؟»  نشان يوزپلنگ
  در آستانه تأييد نهايي


  متن توافقنامه ايران و فيفا

  بر سر استفاده از نشان يوزپلنگ بر روي پيراهن بازيكنان تيم ملي فوتبال ايران در روزهاي برگزاري جام جهاني 2014، ديروز براي امضاي نهايي به سوئيس، مقر فيفا ارسال شد. در آنجا سپ بلاتر رئيس سوئيسي فيفا پاي تفاهمنامه را امضا و سپس آن را به ايران ارسال خواهد كرد تا امضاي مقام‌هاي كشورمان نيز پاي آن حك شود.
  دعوت كريمي به بازي «فوتبال براي صلح»


  ديروز اعلام شد بازي دوستانه
  7
  آذرماه تيم‌هاي ستاره‌هاي پيشين پرسپوليس و آث.‌ميلان در ورزشگاه آزادي تهران «فوتبال براي صلح و دوستي» نامگذاري شده است. در همين حال محمد رويانيان مديرعامل پرسپوليس به رغم اختلافات آشكارش با علي كريمي كه باعث كوچ وي به تراكتورسازي شد، ديروز از جادوگر فوتبال آسيا درخواست كرد در بازي 7 آذرماه شركت كند.  تغييرات احتمالي تازه در «استقلال»


  در حالي كه مشكل بي‌پولي همچنان استقلال را آزار مي‌دهد، ديروز گفته شد تغييراتي مديريتي در اين باشگاه در راه است تا با بازگشت احتمالي منزوي، نظري جويباري و ساعدي به استقلال، اين تيم صاحب پشتوانه و قوت بيشتري براي آينده خود شود. طبق برخي اخبار و شنيده‌ها نظري جويباري مجدداً قائم مقام باشگاه خواهد شد و ساعدي براي پست سخنگويي انتخاب خواهد شد و منزوي نيز ارتباطات بين‌الملل را هدايت خواهد كرد. علي فتح‌الله‌زاده مديرعامل استقلال در اين فصل بارها از نداشتن دستياراني قوي و سختي جذب سرمايه‌هاي تازه براي آبي‌ها گلايه كرده است.

  بيت‌آشور يكي از نخبه‌هاي «MLS»


  مهرداد بيت‌آشور مدافع راست ايــراني‌الاصل تيم ســن‌خوزه ارت‌كوئكز امريكا كه اخيراً به اردوي تیم ملي ايران دعوت شده و در هر دو مسابقه رفت و برگشت با تايلند مورد استفاده قرار گرفته است، ديروز از سوي يكي از سايت‌هاي اينترنتي ناظر بر ليگ حرفه‌اي فوتبال امريكا (MLS) به عنوان يكي از 5 بازيكن نخبه فصل جاري اين ليگ انتخاب شد.
  برگزاري احتمالي جام جهاني اسطوره‌ها در قطر


  قطر ديروز اعلام كرد طرح برگزاري اولين دوره مسابقات جام جهاني فوتبال اسطوره‌ها را با شركت ستاره‌هاي سابق اين ورزش به سال 2016 در دست بررسي و اقدام دارد. اين طرح را تعدادي از بزرگان گذشته همچون زيدان، مالديني و روماريو ارائه داده‌اند.

   

   

   

   

  دعوت كريمي به بازي «فوتبال براي صلح»، بيت‌آشور،استقلال، كريمي ،يوزپلنگ ،تاج ، کی روش