• رکورد دار روپايي جهان - ۱۳۹۲/۰۸/۳۰
 •  

   

   

   

   

   

  رکورد دار روپايي جهان

  در نمايشگاه بين المللي ورزش و تجهيزات ورزشي

   
   

  مهدی حب درویش ، رکورددار روپایی ورزش های نمایشی جهان که عملکرد وی در کتاب گینس نیز به ثبت رسیده است در نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی حضور دارد و برنامه های ورزشی نمایشی اجرا می کند.


  به گزارش ستاد خبری دوازدهمین نمایشگاه بین المللی ورزش و تجهیزات ورزشی quotation mark  حب درویش quotation mark امروز و همچنین فردا در محل نمایشگاه حضور دارد و علاوه بر اجرای ورزش نمایشی روپائی با انواع توپ بزرگ و کوچک و حتی ساچمه ، درباره این ورزش نمایشی اطلاعات لازم را در اختیار بازدید کنندگان قرار می دهد.


  این هنرمند ورزشی تاکنون پله های برج میلاد را یکبار به پشت در مدت 3 ساعت با توپ فوتبال ، یکبار با توپ تنیس و یکبار هم با تیله طی کرده است.

  حب درویش همچنین22 کیلومتر را در کیش به مدت 6 ساعت بدون استراحت و در پیست بین المللی دربند روی برف 220 متر روپایی زده است.

  میدان انقلاب تا آزادی ، مسافت حرم حضرت معصومه (س) تا مسجد جمکران،حرم عبدالعظیم (ع) تا حرم امام خمینی (ره ) و دوی ماراتن دبی به مسافت 10 کیلومتر دیگر برنامه های حب درویش است که این مسیرها را بدون استراحت روپائی زده است.


  حب درویش ریاست کمیته مهارتهای ورزشی فردی و نمایشی را نیز بر عهده دارد و گوید : آموزش حرکات نمایشی با توپ و آموزش روپایی به تمام سنین و گسترش این رشته در ایران و همگانی شدن آن در مسابقات از برنامه های کمیته مهارتهای ورزشی فردی و نمایشی است.

   

  محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران تا فردا میزبان ورزش ایران و جهان است که در آن بزرگ ترین و معتبرترین شرکت ها ، کارخانه ها و تولیدکنندگان ورزشی داخلی و خارجی، از جمهوری اسلامی ایران و 15 کشور حضور دارند. علاقه مندان می توانند هر روز از ساعت 9 تا 16 در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران ، از این نمایشگاه بازدید کنند.

   

   

  مهدی حب درویش ، روپایی ، ورزش های نمایشی ، کتاب گینس ، نمایشگاه بین المللی ورزش