• عنایتی ساز جدایی کوک کرد! - ۱۳۹۲/۰۸/۳۰
 •  

   

   

   

   

  عنایتی ساز جدایی کوک کرد!

   
   

  مهاجم ناراضی صبای قم می‌گوید در صورت پرداخت نشدن مطالباتش تا یکی دو روز آینده به پیشنهاد راه آهنی‌ها جواب مثبت می‌دهد.

   

  به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، رضا عنایتی که عملکرد رضایت‌بخشی در لیگ امسال از خود نشان داده در فصل نقل و انتقالات مورد توجه چند باشگاه بوده است اما این بازیکن در هفته‌های اخیر بارها اعلام کرده که با توجه به شرایط صبا، می‌خواهد در این تیم بماند اما بازیکن کهنه‌کار این تیم به دلیل پرداخت نشدن مطالباتش در تیم قمی و همچنین پیشنهاد اغوا کننده تیم متمول پایتخت، ساز جدایی کوک کرده است.

  عنایتی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایسنا درباره پیشنهاد باشگاه راه آهن سورینت به او توضیح داد: راه آهنی‌ها از چند روز پیش پیشنهاد بسیار جدی مطرح کرده‌اند که از لحاظ مالی هم بسیار پیشنهاد خوبی است. به هر حال این باشگاه مشکلی از لحاظ مالی ندارد. امیدوارم اگر به این تیم پیوستم اتفاق‌های خوبی بیفتد اما اگر نشد، ناراحت نشوند چون دنیای حرفه‌ای است و هر اتفاقی می‌تواند رخ دهد.

  وی افزود: اگر صبا به تعهداتش عمل نکند، ظرف دو سه روز آینده تصمیمم را می‌گیرم و با توجه به شرایط راه آهن و اینکه تیم تهرانی است، از صبا جدا می‌شوم. من از مدیریت باشگاه در طی فصل قول گرفته بودم که شرایط به این شکل پیش نرود اما در حال حاضر تمام برنامه‌ریزی‌ها به هم ریخته و من هم توقع نداشتم باشگاه سر قولش نماند.

  عنایتی در حالی در آستانه پیوستن به راه‌آهن سورینت قرار دارد که دو بازیکن خارجی در پست‌ هافبک نیز در روزهای گذشته در تمرین این تیم شرکت کرده و تست داده‌اند.

   

   
  عنایتی ، راه آهن، صبا ، استقلال