• مسابقات جایزه بزرگ ابوظبی - ۱۳۹۲/۰۸/۳۰
 •  

   

   

   

   

  مسابقات جایزه بزرگ ابوظبی

   

  مربی تیم ملی جودو در آستانه شرکت تیم ملی در مسابقات جایزه بزرگ ابوظبی، گفت: با آمادگی نسبی به این مسابقات می‌رویم.

  مسعود حاجی آخوندزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: ملی‌پوشان تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته‌اند و با آمادگی نسبی در مسابقات ابوظبی شرکت خواهیم کرد. شرکت در این مسابقات هدف کوتاه مدت ما است و می‌خواهیم که ملی‌پوشان در شرایط مسابقه قرار بگیرند. البته به کسب مدال هم فکر می‌کنیم.

  وی در مورد سطح مسابقات ابوظبی افزود: این رقابت‌ها در سطح جایزه بزرگ است که چندین سال است برگزار می‌شود، اما در این دوره، مسئولان برگزاری مسابقات جایزه نقدی زیادی را در نظر گرفته‌اند و قطعا بهترین‌های جهان حضور می‌یابند. مطمئنم شرکت بهترین‌های جهان در این مسابقات و تنه به تنه شدن ملی‌پوشان ما با آنها مفید خواهد بود.

  آخوندزاده در مورد آمادگی ملی‌پوشان اعزامی به ابوظبی، گفت: در وزن 60 کیلوگرم وحدانی حضور دارد که دو سال است در مسابقات قهرمانی کشور اول می‌شود و در واقع در این وزن بهترین نفر ما است. در وزن 66 کیلوگرم حسن‌زاده را می‌بریم که در مسابقات قهرمانی کشور دوم شد. او در رده سنی جوانان مدال آوری کرده، اما این حضور در تیم ملی بزرگسالان تجربه جدیدی برایش است و امیدوارم بتواند از این فرصت استفاده کند.

  وی ادامه داد: در وزن 73 کیلوگرم مولایی را داریم که نفر اصلی ایران در یک سال اخیر است و توانسته در برخی از مسابقات خیلی خوب کار کند. انتظار داریم در اینجا هم عملکرد خوبی داشته باشد. در وزن 81کیلوگرم قاسمی نژاد، کاپیتان تیم ملی حاضر است که تجربه بین‌المللی زیادی دارد و در دوره قبل مسابقات ابوظبی به قهرمان المپیک باخت و حذف شد.

  مربی تیم ملی جودو گفت: مرادی دیگر نماینده ما در وزن 81 کیلوگرم است که در اعزام‌های برون مرزی که در کنار تیم بوده عملکرد خوبی داشته است. مرادی در صورتی که تجربه‌اش بیشتر شود می‌تواند در مسابقات مهم مدال آوری کند. جمالی در وزن 90 کیلوگرم هم بعد از مدت‌ها حضور در تیم ملی را تجربه می‌کند.

   

  آخوندزاده در مورد حضور جواد محجوب در وزن 100 کیلوگرم، افزود: این ملی‌پوش ایران بعد از مصدومیتی که داشت تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته و آمادگی مناسبی دارد

  تیم ملی جودو ، مسابقات جایزه بزرگ ، مسعود حاجی آخوندزاده ، مسابقات ابوظبی