• پديده جام جهاني 2014برزيل - ۱۳۹۲/۰۹/۰۱
 •  

   

   

  شولا آمه اوبي پديده جام جهاني 2014برزيل خواهد بود

  واحد مرکزی خبر

  آلن پاردو سرمربی تیم فوتبال نیوکاسل انگلیس گفت : شولا آمه بویی مهاجم نیجریه ای تیمش می تواند به عنوان پدیده رقابتهای فوتبال جام جهانی دو هزار و چهارده برزیل مطرح باشد.
  به گزارش مونیتورینگ اخبار خارجی واحد مرکزی خبر،
  00:00:10.00


  پاردو در کنفرانسی خبری در نیوکاسل گفت:به نظرم او(شولا آمه بویی) به اعتراف خودش با این شرایط عالی دیگر نمی تواند در جام جهانی دیگری حاضر شود.او برای تیم نیجریه یک بازیکن فوق العاده است و آنها خیلی خوش شانس هستند که این بازیکن را در اختیار دارند.او می تواند پدیده این رقابتها و مایه شگفتی همگان شود.او مهاجمی است که به بلوغ کامل رسیده است و در حال حاضر در بهترین شرایط خود قرار دارد و به نظرم می تواند در صحنه این رقابتها نمایشی خوب داشته باشد.
  00:00:39.05
  وی درباره بازی آتی تیمش در برابر نوریچ سیتی در رقابتهای فوتبال لیگ برتر انگلیس گفت:هیچ بایدی وجود ندارد.به نظرم هر تیمی می تواند در رقابتهای فوتبال لیگ برتر انگلیس تیم دیگر را شکست دهد اما این دیدار برای ما فرصتی بزرگی است و ما نمی خواهیم که از آن بگذریم و آنرا از دست بدهیم زیرا این فرصت ها در رقابتهای لیگ برتر همیشه به دست نمی آید. ما دیداری خانگی را پیش رو داریم که می تواند در پس آن یک برد باشدو اگر ما برنده این دیدار باشیم می توانیم جایگاهی خوبی برای تیم به دست آوریم.انتظار می رود که پنجاه هزار نفر به ورزشگاه بیایند که برای تیم ما پشتیبانی خوبی خواهد بود.
  گفتنی است تیم های فوتبال نیوکاسل یونایتد و نوریچ سیتی در چارچوب دیدارهای هفته دوازدهم رقابتهای فوتبال لیگ برتر انگلیس فردا شنبه به دیدار هم می روند.در دیگر دیدارهای این روز هم اورتون میزبان لیورپول است،آرسنال با ساوثهمپتون دیدار می کند،استوک سیتی ساندرلند را پیش رو دارد،فولام با سوانسی سیتی بازی می کند،هال سیتی تیم کریستال پالاس را پیش رو دارد و وستهام در برابر چلسی صف آرایی می کند.
  در بازیهای یکشنبه هم منچسترسیتی میزبان تاتنهام هاتسپر است و کاردیف سیتی با منچستر یونایتد بازی می کند.
  در تنها دیدار روز دوشنبه هم وست برومویچ آلبیون با استون ویلا بازی می کند.
  در جدول رده بندی لیگ برترانگلیس در حال حاضر تیم فوتبال آرسنال با کسب بیست و پنج امتیاز در صدر است و تیم های لیورپول با بیست و سه امتیاز و ساوثهمپتون با بیست و دو امتیاز به ترتیب دوم و سوم هستند.

  پديده جام جهاني برزیل ، نیوکاسل انگلیس ، شولا آمه بویی ، مهاجم نیجریه ای