• صعود ايران به فينال جام بين قاره‌اي فوتبال ساحلي - ۱۳۹۲/۰۹/۰۱
 •  

   

   

   

   

   

  صعود ايران به فينال جام بين قاره‌اي فوتبال ساحلي
   
   

  تيم ملي فوتبال ساحلي ايران در مرحله نيمه‌نهايي جام بين قاره‌اي مقابل امارات به برتري رسيد و راهي فينال شد.

   

  در اولين ديدار مرحله نيمه‌نهايي جام بين قاره‌اي فوتبال ساحلي تيم ملي ايران از ساعت 18 و 45 دقيقه به وقت تهران به مصاف امارات ميزبان اين دوره از مسابقات رفت که در پايان تيم ملي کشورمان با نتيجه دو بر يک پيروز شد.

  شاگردان اوکتاويو در اين ديدار با ترس و دلهره‌ وارد ميدان شدند چرا که روز گذشته ايران از بحث داوري لطمه زيادي ديده بود و با کارت‌هايي که داور اماراتي داد، 3 بازيکن اصلي خود فريد بلوک‌باشي، مسلم مسيگر (به علت 2 کارته شدن) و حسن عبداللهي (اخراج) را از دست داد؛ اما تمام اين اتفاقات نتوانست مانع پيروزي ايران شود و شاگردان اوکتاويو راهي فينال شدند.

  در وقت اول دو تيم موقعيت چندان خطرناکي روي دروازه يکديگر خلق نکردند و بازي با تساوي بدون گل خاتمه يافت.

  در وقت دوم نيز توپ از خط دروازه‌ها عبور نکرد و دو تيم نتوانستند قفل دروازه‌ها را باز کنند. در وقت سوم اماراتي‌ها سرانجام توانستند قفل دروازه را باز کنند، اما شاگردان اوکتاويو بلافاصله بازي را به تساوي کشاندند. محمد احمدزاده با شوتي از راه دور توانست گل اول ايران را به ثمر برساند.

  در ادامه ايراني ها که به نظر مي‌رسيد تازه به خود آمده بودند به گل دوم رسيدند. اين بار احمدزاده از روي نقطه کرنر توپي را براي مختاري ارسال کرد که او با يک حرکت نمايشي توپ را وارد دروازه امارات کرد. در ادامه نيز بازيکنان ايران چندين بار صاحب موقعيت شدند، اما نتوانستند از اين فرصت‌ها استفاده کنند. در پايان ايران توانست 2 بر يک امارات را شکست دهد و به فينال راه يابد.

  در ديگر ديدار نيمه نهايي دو تيم روسيه و سوئيس از ساعت 20 به وقت تهران به مصاف يکديگر مي ‌روند.

  ديدار فينال اين دروه از مسابقات از ساعت 20 آغاز مي‌شود و ديدار رده‌بندي نيز از ساعت 18 و 45 دقيقه شروع مي‌شود.

  ايران براي اولين دوره است که در مسابقات شرکت مي‌کند.

   


  جام بين قاره‌اي فوتبال ساحلي ، تيم ملي ايران ، امارات