• فيلم زنده‌ياد ناصرحجازي - ۱۳۹۲/۰۹/۰۱
 •  

   

   

   

   

  فيلم زنده‌ياد ناصرحجازي ساخته مي‌شود
   
   

  بنقل از سایت 90

  رئيس شوراي شهر تهران، به همراه شهردار منطقه 16 صبح امروز جمعه به دعوت از مسئولان مجموعه ورزشي مرغوبکار، در اين مجموعه حضور پيدا کرده‌ و از وضعيت و شرايط آن بازديد کردند.

   احمد مسجد‌جامعي، رئيس شوراي شهر تهران به همراه سيدمحسن اسدي، شهردار منطقه 16 و برخي از مسئولان ديگر صبح امروز جمعه به دعوت مجموعه ورزشي مرغوبکار در اين مجموعه حضور پيدا کرده‌ و از وضعيت و شرايط اين مجموعه بازديد کردند.

  امير رفيعي، مدير مجموعه ورزشي مرغوبکار در گفتگو با سايت باشگاه استقلال در اين باره اظهار داشت: آقاي مسجد‌جامعي، مهندس اسدي و تيم همراهي‌شان لطف کرده و با دعوت ما در مجموعه ورزشي مرغوبکار حضور پيدا کردند. در اين بازديد بنده به عنوان مدير مجموعه ورزشي مرغوبکار شرايط اين مجموعه و بافت قديمي آن را توضيح دادم که در نهايت مسجدجامعي قول مساعد دادند تا با همراهي شهرداري منطقه 16 همکاري‌هاي لازم را جهت بازسازي اين مجموعه ورزشي داشته باشند.

  وي در ادامه اظهار داشت: در بخش ديگري از اين صحبت، آقاي مسجدجامعي اعلام کردند شوراي شهر و شهرداري تهران همکاري لازم را جهت ساخت فيلم زنده‌ياد ناصرحجازي خواهند داشت و يکي از حاميان مالي ساخت فيلم خواهند بود.

  مدير مجموعه ورزشي مرغوبکار همچنين افزود:‌ بايد از آقاي مسجد‌جامعي و شهردار منطقه 16 تشکر ويژه‌اي داشته باشم که قول مساعدي دادند تا به بازسازي مجموعه ورزشي مرغوبکار و ساخت فيلم زنده‌ياد ناصرحجازي کمک کنند.

  رفيعي همچنين گفت: از حميد استيلي و بهنام ابوالقاسم‌پور هم که به عنوان تيم‌ همراهي شهرداري تهران که در اين مراسم شرکت کردند، تشکر مي‌کنم. توجه ويژه‌اي که رئيس شوراي شهر و شهردار منطقه 16 به نوجوانان، جوانان منطقه و تيم‌هاي پايه‌اي دارند، قابل تقدير است و ما از اين نگاه دلسوزانه ممنونيم.

  علي فتح‌الله‌زاده هم در خصوص حضور رئيس شوراي شهر تهران و شهردار منطقه 16 در مجموعه ورزشي مرغوبکار گفت: به خاطر توجه ويژه‌اي که اين عزيزان به تيم‌هاي پايه‌اي و مهيا کردن امکانات لازم در اين زمينه دارند، تشکر مي‌کنم.

  وي اضافه کرد: بنده به دليل بيماري يکي از بستگان مجبور شدم به شهرستان سفر کنم، به خاطر همين از اين دوستان عذرخواهي مي‌کنم که نتوانستم در مرغوبکار در کنارشان باشم.

  مديرعامل باشگاه استقلال همچنين گفت:‌ آقاي مسجد‌جامعي يکي از سربازان و ايثارگران نظام هستند که با روحيه‌اي بسيجي در هر سنگري که لازم باشد، منشأ خدمات و برکات بسيار بوده و خواهند بود. ايشان هميشه در کمک به قشر عظيم جوان پيشقدم بودند و ان‌شاءا... حتماً به محض بازگشت به تهران به خدمت ايشان خواهم رفت.

   

   
  فيلم ، ناصرحجازي ، استقلال ، احمد مسجد‌جامعي