• اولويت استقلال جذب هافبک بازيساز و دفاع راست است - ۱۳۹۲/۰۹/۰۱
 •  

   

   

   

   

  اولويت استقلال جذب هافبک بازيساز و دفاع راست است

   

  نقل از سایت 90

  امير قلعه‌نويي در حاشيه تمرين امروز استقلال پس از جشن تولدي که براي او گرفته شد، گفت: جا دارد از هواداران استقلال تشکر کنم.

  امير قلعه‌نويي در حاشيه تمرين امروز استقلال پس از جشن تولدي که براي او گرفته شد، گفت: جا دارد از هواداران استقلال تشکر کنم. من به سيموئز مربي تيم ملي که امروز اينجا حضور داشت‌ گفتم شما عاشق فوتبال هستي و فوتبال را به خاطر خود فوتبال دوست داري. فرقي نمي‌کند شما در ايران، پرتغال يا کشور ديگري باشي. او امروز به اينجا آمد و تولد من را تبريک گفت. او اعلام کرد براي کار نيامده بلکه براي تبريک به من آمده است و اين واقعا احساس قشنگي است که من نسبت به او دارم. از هواداران و کانون هواداران تيممان هم تشکر مي‌کنم. انشاء‌الله من ناچيز، قابل اين همه تقدير باشم و با نتايج خوبي که مي‌گيرم اين مسئله را جبران کنم و لياقت اين همه محبت را داشته باشيم.

  قلعه‌نويي در مورد اينکه آيا سيموئز به او کادو داد، عنوان کرد: حضور خود سيموئز براي من کادو بود.

  وي در مورد اينکه بايد 3 آذر با ملوان ديدار کنند، خاطر نشان کرد: به هر حال اين مسابقه بازي سختي است. پس از مدتي تعطيلي و اينکه تيممان چند تکه شده بود امروز مي‌توانيم تمرين کاملي را انجام دهيم. ملوان تيم بسيار خوبي است که در هفته‌هاي اخير نتايج مناسبي کسب کرده است. متأسفانه در حق ما کمي اجحاف شد زيرا ما تيمي بوديم که ديرتر از سايرين بازي‌هايمان در نيم فصل اول تعطيل شد. بيشترين سهميه را در تيم ملي داشتيم و زودترين تيمي هستيم که بعد از تعطيلات بازي‌هايمان آغاز مي‌شود. قبلا هم گفته‌ام هر چه قانون بگويد تمکين مي‌کنيم. اميدوارم بازي خوبي انجام شود.

  قلعه‌نويي در مورد اينکه اگر با اختلاف دو گل ملوان را شکست دهند قهرمان نيم فصل خواهند شد، تأکيد کرد: به قول مورينيو به ياد ندارم به قهرمان نيم فصل کسي جام بدهد. اميدوارم بتوانيم در انتهاي فصل با بازيکنان خوبي که گرفتيم و نفراتي که به تيم اضافه خواهند شد بتوانيم به مقام قهرماني برسيم.

  سرمربي استقلال در مورد اينکه چرا با درخواست آنها براي تعويق ديدار مقابل ملوان موافقت نشد، اظهار داشت: من به اين مسائل ورود نمي‌کنم. ما گلايه خود را بيان کرديم و شايد مسئولان نتوانستند با توجه به فشردگي بازي‌ها زمان مناسبي را پيدا کنند تا ما در آن به ميدان برويم.

  قلعه‌نويي در مورد اينکه پژمان منتظري اعلام کرده قصد جدايي از استقلال را دارد، عنوان کرد: پژمان منتظري يکي از اسطوره‌هاي استقلال است، او از لحاظ اخلاقي، فني و معرفتي عملکرد بسيار خوبي دارد. اين صحبت را از شما مي‌شنوم و بايد از خودش نيز سؤال بپرسم. در نقل و انتقالات نيم فصل منفعت باشگاه، منفعت مردم و منفعت بازيکن اهميت دارد. بايد با او صحبت کنم اما يقين دارم که منتظري تا آخر فصل با ما مي‌ماند.

  وي در مورد احتمال حضور شيث رضايي و هادي شکوري در استقلال يادآور شد: اين نفرات بازيکنان بسيار خوب و بزرگي هستند اما اولويت استقلال جذب هافبک بازيساز و دفاع راست است.

   

  قلعه‌نويي در مورد اينکه آيا نياز به جذب مهاجم دارند، عنوان کرد: با آمدن مهرداد اولادي که بازيکن بسيار خوبي است در اين پست مشکلي نداريم و تنها نياز به جذب هافبک بازيساز و دفاع راست داريم.

   

   

   

  قلعه‌نويي ، استقلال ، جشن تولد ،