• دليل اختلاف دايي با عليرضا حقيقي چه بود؟ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۲
 •  

   

   

   

   

   

  دليل اختلاف دايي با عليرضا حقيقي چه بود؟
   

  در پايان ديدار دوستانه راه‌آهن و پرسپوليس علي دايي، عليرضا حقيقي را در اختيار باشگاه قرار داد.

   

  تيم‌هاي فوتبال پرسپوليس و راه‌آهن در ديداري تدارکاتي روز چهارشنبه در ورزشگاه درفشي‌فر به مصاف يکديگر رفتند که در اين بازي قرمزپوشان با نتيجه 3 بر يک زردپوشان راه‌آهني را شکست دادند اما نکته عجيب در اين بازي اين بود که عليرضا حقيقي در دقيقه 45 بازي با پوشيدن يکي از گرمکن‌هاي مخصوص قرمزپوشان وارد زمين شد. او در صحنه دريافت يک گل از امين منوچهري، بازيکن راه‌آهن توپ از دستش ليز خورد و به زمين افتاد به يکباره پس از 15 دقيقه حضور در زمين توسط دايي تعويض و جاي خود را به نيلسون که براي استراحت به رختکن رفته بود داد.

  اين در شرايطي بود که دايي در 15 دقيقه حضور حقيقي در زمين دو بار با فريادهاي بلند به او هشدار داد که گرمکن خود را تعويض کند چون مانع پرش و جمع کردن توپ‌ها مي‌شود اما حقيقي اعلام کرد که با همان گرمکن راحت‌تر است.

  همين موضوع باعث شد که دفعه سوم دايي او را از زمين تعويض کند. پس از اين موضوع حقيقي بدون توجه به مسئله‌اي به داخل رختکن رفت و دايي نيز براي تذکرات بيشتر همراه او رفت. در اين ميان ساير اعضاي کادر فني دايي را همراهي کردند تا مشکلي در رختکن پيش نيايد ولي پس از 5 دقيقه اين موضوع برطرف شد و علي دايي نيز به دليلي که معتقد است حقيقي به دستورات او جامه عمل نپوشانده در تماسي تلفني از سوي سرپرست تيم به حقيقي اعلام کرد روز پنج شنبه لازم نيست در تمرينات قرمزپوشان حضور پيدا کند.

  اين در شرايطي است که در رختکن نيز گفته مي‌شود اتفاقات زيادي افتاد از جمله اينکه دايي معتقد بود که حقيقي بايد دور زمين بدود و نبايد به رختکن مي‌رفت، اما حقيقي به دليل سرماي هوا به داخل رختکن رفته بود. در حال حاضر نيز علي دايي دروازه‌بان قرمزپوشان را در اختيار باشگاه گذاشته تا کميته انضباطي درباره او تصميم بگيرد.

  رضا محمدي ديگر دروازه‌بان پرسپوليسي ها نيز از فردا شنبه در تمرينات قرمزپوشان شرکت خواهد کرد.

  گفتني است عليرضا حقيقي پس از اين اتفاق علي‌رغم رودرو شدن با خبرنگاران از هرگونه اظهارنظر درباره اين اتفاق خودداري کرد.

   

   
  علی دايي ، عليرضا حقيقي ،پیروزی