• نارضايتي كارلتو از سفرهاي طولاني لاروخا - ۱۳۹۲/۰۹/۰۳
 •  

   

   

   

   

   

  نارضايتي كارلتو از سفرهاي طولاني لاروخا
   
  سه شب خوابيدن بازيكنان در هواپيما اصلا خوب نيست

  كارلو آنچلوتي مربي ايتاليايي رئال مادريد گفت كه سفرهاي طولاني تيم ملي اسپانيا به نقاط دور براي برگزاري بازي‌هاي دوستانه كه نتيجه‌اش فشار آمدن به بازيكنان است، غير ضروري به نظر مي‌رسد.
  سه بازيكن رئال مادريد به نام‌هاي ايكر كاسياس، سرخيو راموس و آلوارو آربلوا عضو اسپانيا در بازي با آفريقاي جنوبي بودند؛ ديداري كه با شكست يك-صفر قهرمان جام جهاني 2010 خاتمه يافت. ماتادورها چند روز قبل از آن نيز با حضور در كشور گينه استوايي ديداري دوستانه را با اين تيم آفريقايي برگزار كرده بودند.
  آنچلوتي با ابراز ناراحتي از اين سفرهاي طولاني گفت: «خوش شانس هستيم كه تا ماه مارس بازي دوستانه پيش رو نداريم. صحبت كردن در اين باره سخت است اما فكر نمي‌كنم تصميم خوبي از سوي مسوولان فدراسيون اسپانيا گرفته شده باشد. بازيكنان سه شب در هواپيما خوابيدند و اين هرگز خوب نيست. بارسلونا نيز والدس را به دليل مصدوميت از دست داد كه خوشبختانه ما دچارش نشديم اما سازماندهي بهتر مي‌توانست از رقم خوردن مصدوميت‌هاي ديگر جلوگيري كند.»
  وي در ادامه با اشاره به مصدوميت شديد سامي خديرا و غيبت طولاني مدت اين هافبك آلماني، درباره سيستم رئال و پيدا كردن جانشيني براي اين بازيكن گفت: «تلاش مي‌كنيم تيم را با همان سيستمي كه در چند بازي آخر داشت، دوباره به زمين بفرستيم يعني سه هافبك تهاجمي و پشت سر آنها نيز دو هافبك ديگر را قرار بدهيم. در اين صورت مي‌توانيم از ايارامندي يا كاسيميرو در كنار ژابي آلونسو استفاده كنيم و البته ايسكو را نيز جلوتر از آنها در اختيار داريم. خوشبختانه بازيكنان به رغم آنكه شرايط بدني خوبي ندارند اما از طرز فكر مثبتي بهره مي‌برند. تنها نگراني مان در حال حاضر بازيكنان مصدوم تيم هستند. ما در بازي‌هاي اخير عملكرد خوبي از خود نشان داده‌ايم و نگرش خوبي از خود در زمين به نمايش گذاشته ايم اما مي‌دانيم كه بازي در ليگ پس از بازي‌هاي ملي هرگز آسان نيست.»
    
  آنچلوتي اظهار داشت: «من نمي‌دانم نقش رونالدو در ميان بازيكنان چيست. فكر مي‌كنم كساني كه نزديك به او هستند مي‌دانند كه او بهترين بازيكن حال حاضر دنيا است. براي ما مفيد است بازيكني داشته باشيم كه به خوبي كريستيانو بازي مي‌كند. رونالدو در چند بازي استراحت خواهد كرد زيرا در اولين ديدار ما در مسابقات جام حذفي محروم است و بنابراين هفته آينده چند روز استراحت خواهد داشت. اگر به نظر من رونالدو خسته باشد، به او استراحت مي‌دهم اما در حال حاضر اصلا خسته به نظر نمي‌رسد و كاملا سرحال است.»

   

   
   
  به نقل از روزنامه خبر ورزشی
  رئال مادريد ، ايكر كاسياس، سرخيو راموس و آلوارو آربلوا ،اسپانيا