• بهترين پاداش را به ملي‌پوشان فوتبال ساحلي مي‌دهيم - ۱۳۹۲/۰۹/۰۳
 •  

   

   

   

   بهترين پاداش را به ملي‌پوشان فوتبال ساحلي مي‌دهيم
   
   

  رئيس فدراسيون فوتبال گفت: ملي‌پوشان فوتبال با کسب عنوان قهرماني جهان نشان دادند که براي پاداش بازي نمي‌کنند.

   
   
   
   
   علي کفاشيان در گفت‌وگو با فارس، در خصوص قهرماني تيم ملي فوتبال ساحلي ايران در رقابت‌هاي بين قاره‌اي جهان گفت: بازي بسيار خوبي را در فينال شاهد بوديم و ملي‌پوشان فوتبال ساحلي ايران با غيرت و تعصب خود توانستند ضمن برتري مقابل روسيه قهرمان جهان عنوان قهرماني جام بين قاره‌اي را هم به دست بياورند،‌ ضمن اينکه آنها در تمام مراحل با قدرت بازي کرده و لياقت اين قهرماني را داشتند.


  وي در مورد اين اظهارنظر صبح امروز خود که گفته بود پولي نداريم تا به ملي‌پوشان ساحلي پاداش بدهيم، ادامه داد:‌ بازيکنان فوتبال ساحلي ايران نشان دادند براي پاداش بازي نمي‌کنند بلکه غيرت و تعصب در آنها حرف اول و آخر را مي‌زند. بنابراين ما هم در فدراسيون هرکاري از دست‌مان بربيايد براي آنها انجام مي‌دهيم.
  کفاشيان تأکيد کرد: صد درصد براي تيمي که عنوان قهرمان بين قاره‌اي جهان را به دست آورده است بهترين پاداش‌ها را در نظر مي‌گيريم و به زودي آن را اعلام خواهيم کرد و مطمئن باشيد اين موضوع وظيفه‌مان است.

  رئيس فدراسيون فوتبال در پايان براي تيم ملي فوتبال ساحلي در رقابت‌هاي آينده آرزوي موفقيت کرد.
  همچنين علي کفاشيان پس از قهرماني تيم ملي فوتبال ساحلي ايران در رقابت‌هاي جام بين قاره‌اي عنوان کرد:

  بازيکنان نشان دادند که با غيرت و تعصب بازي مي‌کنند، تمام تلاش خود را انجام دادند و ما هم تمام تلاش خود را مي‌کنيم تا از آنها به بهترين نحو تقدير و تشکر صورت بگيرد.

  وي در مورد اينکه وزير جديد کار خود را آغاز کرده و آيا نگاه به بازيکنان فوتبال ساحلي تغيير مي‌کند، يادآور شد: حتماً همينگونه است ما در آينده بيشتر به اين بازيکنان توجه خواهيم کرد و آنها را بيشتر خواهيم ديد. جا دارد که در اينجا تقدير و تشکري انجام بدهم، از مسئولاني که ليگ فوتبال ساحلي را برگزار کردند تشکر مي‌کنم که زحمت زيادي انجام دادند و حمايت لازم را داشتند.

  رئيس فدراسيون فوتبال با اشاره به حضور موفق اوکتاويو در دو سال اخير خاطرنشان کرد: اوکتاويو مربي بسيار خوبي است او بدون حاشيه کار خود را انجام مي‌دهد و ما هم هرگونه کمکي که لازم باشد انجام مي‌دهيم. تلاش مي‌کنيم که به بهترين وجه ممکن از ملي‌پوشان فوتبال ساحلي قدرداني صورت بگيرد.

  کفاشيان در مورد اينکه ديدارهاي دوستانه تيم ملي فوتبال به کجا انجاميد، گفت: هم‌اکنون نزديک قرعه‌کشي مسابقات جام جهاني هستيم و تکليف تمام تيم‌هاي شرکت‌کننده مشخص شده است. تيم‌هاي خوبي براي بازي دوستانه با ما اعلام آمادگي کرده‌اند و من قول مي‌دهم که بازي‌هاي تدارکاتي خوبي در آينده برگزار کنيم. به کادر فني اصرار داشتيم تا چند بازي در ايران در فاصله ليگ داشته باشيم و در اردوهاي خارج از کشور هم بازي‌هاي دوستانه برگزار خواهيم کرد.


  رئيس فدراسيون فوتبال يادآور شد: هيچ مشکلي در مورد بازي دوستانه وجود ندارد و تيم‌هاي بزرگ آمادگي خود را براي اين موضوع اعلام کرده‌اند، قول مي‌دهم که با تيم‌هاي خوبي بازي داشته باشيم و اين نگراني هم برطرف شود و بازيکنان فوتبال هم بتوانند بهترين عملکرد را در مسابقات داشته باشند.

  وي در مورد اعزامش به مالزي براي مراسم انتخاب برترين‌هاي آسيا و چقدر احتمال مي‌دهد از شش موردي که ايران در آن نامزد است، بتواند به عنوان بهترين انتخاب شود، تصريح کرد: فردا عازم مالزي مي‌شوم تا در جلسه‌اي که قرار است تقويم سه سال آينده آسيا تصويب شود، حاضر شوم. افتخار بسيار زيادي در اين سال کسب کرديم و همين که در شش کرسي نامزد بهترين‌هاي آسيا هستيم نشان مي‌دهد که بهترين کارنامه را داشته‌ايم، ديگر نيازي نيست که به عنوان بهترين دست يابيم.


  وي افزود: ما در فوتسال، فوتبال و همچنين بازيکني شانس داريم. در فوتبال ساحلي موردي وجود ندارد و شايد بخواهد ادغام شود به هر حال ما در اين گزينه‌ها مي‌توانيم عنوان بهترين‌ها را داشته باشيم

   

  بنقل از سایت 90

  تيم ملي فوتبال ساحلي ، علي کفاشيان ، رقابت‌هاي جام بين قاره‌اي