• قهرمانان اوزان مختلف بوکس حرفه اي مشخص شدند - ۱۳۹۲/۰۹/۰۵
 •  

   

   

  قهرمانان اوزان مختلف بوکس حرفه اي مشخص شدند ، بازگشت پيروزمندانه پاکينو

   

  قهرمانان چند وزن مختلف بوکس جهان در نهادهای مختلف بین المللی معرفی شدند.
  به گزارش خبرگزاری فرانسه ، در دیدار فوق خروس وزن اتحادیه جهانی بوکس که در منچستر انگلیس برگزار شد ، اسکات کوئیگ بوکسور 25 ساله از انگلیس و مدافع عنوان قهرمانی ، دیه گو سیلوا از آرژانتین را در راند دوم ناک اوت کرد و دوباره قهرمان شد.


  در دیدار قهرمانی فوق میان وزن فدراسیون بین المللی بوکس که در منچستر برگزار شد ، کارل فراچ بوکسور 36 ساله از انگلیس با برتری در دیداری جنجالی برابر جرج گراورز هموطن 25 ساله خود کمربند قهرمانی را بار دیگر تصاحب کرد.فراچ در راند نهم با یک هوک چپ قدرتمند و تایید داوران به علت اعتراض و کناره گیری گراورز برنده معرفی شد.


  در میان سبک وزن فدراسیون بین المللی که در بامبرگ آلمان برگزار شد ، یوآن پابلو ارناندس مدافع عنوان قهرمانی از کوبا ، در راند دهم آلکساندر آلکسیف از روسیه را ناک اوت کرد تا بار دیگر قهرمان جهان شود.
  در دیدار برای میان سبک وزن سازمان جهانی بوکس نیز که در ماکائو برگزار شد ، مانی پاکینو بوکسور شهیر فیلیپینی با امتیاز برابر براندان ریوس از آمریکا به برتری رسید و قهرمان شد.
  همچنین در دیدار برای تعیین قهرمان پروزن فدراسیون بین المللی بوکس در ماکائو ، بیلی دیب از استرالیا در راند نهم برابر یوگنی گرادوویچ بوکسور شکست ناپذیر روس ناک اوت شد و کمربند قهرمانی را به حریف واگذار کرد.


  اندی رویس مکزیکی نیز در دیدار سنگین وزن سازمان جهانی در ماکائو برابر تور هامر از آمریکا در راند چهارم با ضربه فنی برنده شد و کمربند قهرمانی را حفظ کرد.

  بوکس ، بین المللی ،آرژانتین