• لیست 12 نفره والیبال ایران برای پیکار با روس ها اعلام شد - ۱۳۹۲/۰۳/۰۵
 •  

   

   

  به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال کشورمان که روز سه شنبه 7 خردادماه تهران را به مقصد بلغارستان و بعد از انجام چند بازی دوستانه راهی روسیه می شود.

  خولیو ولاسکو سرمربی تیم ملی والیبال اسامی 12 بازیکن را برای دیدار مقابل روسیه قهرمان المپیک اعلام کرد که بر این اساس سعید معروف، مهدی مهدوی، محمد موسوی عراقی، آرمین تشکری، عادل غلامی، حمزه زرینی، فرهاد قائمی، آرش کشاورزی، پوریا فیاضی، امیر غفور، شهرام محمودی و فرهاد ظریف ، لیست 12 نفره تیم ملی ایران را در دیدار مقابل روس ها در چارچوب رقابت های لیگ جهانی را تشکیل می دهند.

  همچنین بنا به تشخیص ولاسکو، سامان فائزی در اردوی تدارکاتی بلغارستان تیم ملی را همراهی می کند.

  تیم ملی والیبال کشورمان از روز 17 خرداد ماه مسابقات خود در لیگ جهانی والیبال را با رقابت با تیم روسیه آغاز می کند و پس از برگزاری دومین دیدار خود مقابل روسیه در 18 خرداد بلافاصله به تهران می آید تا تمرینات خود را در دو گروه الف و ب در سالن دوازده هزار نفری آزادی برای دیدار مقابل صربستان پی گیری کند.

  لازم به ذکر است بر اساس مقررات لیگ جهانی تیم ها می بایست پیش از هر بازی 12 بازیکن را از میان لیست 22 نفره انتخاب و معرفی کنند. به همین دلیل در مدتی تیم ملی در بلغارستان و روسیه می باشد، تیم ملی ب کشورمان زیر نظر حسین معدنی سرمربی سابق تیم ملی و دستیار کنونی خولیو ولاسکو تمرینات خود را در دونوبت صبح و عصر در سالن والیبال مجموعه ورزشی آزادی در تهران پی گیری می کند.

   

  کلید واژه ها:

   

   

  سرمربی تیم ملی والیبال مسابقات لیگ جهانی فدراسیون والیبال تهران بلغارستان روسیه خولیو ولاسکو اسامی