• چند خبر کوتاه از باشگاه تراکتورسازي تبريز - ۱۳۹۲/۰۹/۰۵
 •  

   

   

   

  چند خبر کوتاه از باشگاه تراکتورسازي تبريز
   
   

  خبر مصدوميت علي کريمي قبل از بازي با پرسپوليس سروصداي زيادي بپا کرد اما علي دايي اين خبر را باور نکرد.

   

   اسدي وزنه زد

  مرتضي اسدي از شنبه در تمرينات تراکتورسازي شرکت کرد اما با توصيه پزشکان فقط وزنه زد.اسدي هنوز شرايط بازي کردن را بدست نياورده و بايد اختصاصي تمرين کند. در حاليکه گفته مي شد اسدي به بازي با پرسپوليس مي رسد دکتر صادق اعلام کرد اين مدافع باتجربه در اين ديدار غايب است.البته کادر فني به پزشک تيم اصرار کرده او را به بازي با پرسپوليس برسانند تا در غياب نصرتي خط دفاعي به مشکل نخورد.


  شروع فروش اينترنتي بليت بازي ها

  بنابه اعلام کميته بليت فروشي باشگاه ، فروش اينترنتي بليت بازيهاي نيم فصل دوم تراکتورسازي از طريق کارت هاي هواداري شروع شده و هواداران مي توانند با تخفيف 10 درصدي و به قيمت 45000 ريال بليت تک تک بازي هاي نيم فصل دوم را با کارت هواداري خود خريداري کنند.


  دايي مصدوميت کريمي را باور نکرد

  خبر مصدوميت علي کريمي قبل از بازي با پرسپوليس سروصداي زيادي بپا کرد اما علي دايي اين خبر را باور نکرد. علي دايي معتقد است اين مصدوميت واقعي نيست و كريمي مي خواهد پرسپوليسي ها را غافلگير كند. هرچند پزشك تراكتورسازي هم اين موضوع را تاييد نكرده كه مصدوميت كريمي جدي است و او به بازي مقابل پرسپوليس نمي رسد. دايي در جمع کادر فني تيمش گفته، كريمي پيش از اين هم از اين كارها كرده و مطمئنادر بازي مقابل پرسپوليس به ميدان خواهد رفت. حالا بايد صبر كرد و ديد واقعا مصدوميت كريمي جدي است يا دايي راست گفته!


  بازيکن مازاد راه آهن در تبريز!

  شايعه شده ميلاد نوري بازيکن سابق راه آهن مورد توجه تراکتورسازي قرار گرفته است. از داخل باشگاه شنيده شد براي حضور نوري در تبريز اتاقي براي اين بازيکن رزرو شده البته مسئولان باشگاه هنوز اين خبر را تائيد نکردند.گفتني است،نوري در فولاد شاگرد جلالي بوده وتجربه کار کردن با او را دارد.

   
  پورغلامي: به تراکتور بازيکن نمي‌دهند!

  فرهاد پورغلامي درباره شرايط تراکتور مي‌گويد: تيم ما سخت تلاش مي‌کند. تمرينات خوبي را انجام مي‌دهيم و آماده مي‌شويم براي ديدار با پرسپوليس. در اين ديدار براي برد به زمين خواهيم رفت وتمام تلاش‌مان را خواهيم کرد تا به اين مهم برسيم. البته روي کمک هواداران هم حساب ويژه‌اي باز کرده‌ايم و بايد از ميزباني‌مان نهايت استفاده را ببريم. با برد مقابل پرسپوليس و کسب 3 امتياز شرايط برايمان تغيير خواهد کرد.
  مربي تراکتورسازي درباره نقل و انتقالات اين تيم در نيم‌فصل هم ادامه مي‌دهد: شرايط نقل و انتقالات در نيم‌فصل بسيار سخت است زيرا شما دو معضل داريد. از يک طرف شما با بازيکن طرف هستيد، از يک طرف با باشگاه و هرکدام نظر خاص خودشان را دارند. اين مسئله رايزني درباره انتقال بازيکن را سخت مي‌کند. از طرفي باشگاه‌ها رفتار به خصوصي را در ارتباط و تعامل با باشگاه تراکتورسازي دارند و راحت مذاکره نمي‌کنند. با اين حال البته ما با چند بازيکن در حال مذاکره هستيم و هروقت قطعي شد نام آنها را اعلام مي‌کنيم.

   
  رضايت‌نامه، کريمي را از تراکتور دور کرد!

  هافبک سپاهان از تيم‌هاي تراکتور و استقلال پيشنهاد دارد و با توجه به قرارداد اين بازيکن و زردپوشان اصفهاني، مبلغ رضايت‌نامه بايد براي به خدمت گرفتن اين بازيکن پرداخت شود. عدم موفقيت سپاهان در نقل و انتقالات نيز باعث شده تا جلب رضايت مقامات باشگاه براي خروج اين بازيکن از اصفهان، سخت‌تر از گذشته شود تا مبلغ بالاي رضايت‌نامه کار را براي تراکتور و استقلال، سخت‌تر کند. با اين وجود احتمال، پيوستن قرضي يعقوب کريمي به استقلال وجود دارد. هرچند جلالي به اين بازيکن علاقه ويژه‌اي دارد و به باشگاه اعلام کرده تا حد توان براي جذب او تلاش کنند.

   

  احمدزاده: دو درصد يادگار هم براي پرسپوليسي‌‌ها زياد است!

  هم گل مي‌زنم هم شادي مي‌کنم


  فرشاد احمدزاده درباره ديدار تيمش مقابل پرسپوليس مي‌گويد: ما صددرصد در اين ديدار براي 3 امتياز به ميدان مي‌رويم و اميدوارم بتوانيم يک بازي خوب انجام دهيم و با حمايت هواداران 3 امتياز را مال خود کنيم. او که سال گذشته پيراهن پرسپوليس را به تن مي‌کرد، ادامه مي‌دهد: براي اين بازي خيلي انگيزه دارم. در پرسپوليس با من بد تا کردند و کم‌لطفي‌هايي شد که نتوانستم خودم را نشان دهم اما مي‌خواهم در بازي جمعه بهترين عملکرد را داشته باشم. صددرصد در اين بازي گل مي‌زنم و اتفاقاخوشحالي هم مي‌کنم.
  هافبک تراکتورسازي همچنين مي‌گويد: از پرسپوليسي‌ها ناراحتم. آنجا خوب تمرين مي‌کردم اما حقم خورده شد و هيچ‌کس مرا نديد. اميدوارم بتوانم با پيراهن تراکتورسازي روزهاي بزرگ‌تري را تجربه کنم.
  احمدزاده در پايان درباره هواداران پرسپوليس هم نظر جالبي مي‌دهد: شما مطمئن باشيد پرسپوليسي‌ها در تبريز دو درصد ورزشگاه را هم نمي‌توانند پرکنند. ما بايد اين بازي را ببريم و انشاءاله به هدف‌مان برسيم.

   

  اينترنت ،دايي ،کريمي ،تراکتور