• لغو بازي پرسپوليس- ميلان - ۱۳۹۲/۰۹/۰۶
 •  

   

   

   

   

  كميته كاهش آلودگي هوا پيشنهاد داد

  لغو بازي پرسپوليس- ميلان!

  در فوتبال اين روزهاي ايران، همه چيز به پرسپوليس- ميلان ختم مي‌شود. همان بازي نماديني كه باشگاه پرسپوليس براي روز پنج‌شنبه‌اش برنامه‌ريزي كرده و حالا خبر لغو احتمالي آن را مي‌شنويم. اين خبر را اول بار كميته كاهش آلودگي هوا به زبان آورد. در نشست ديروز اين كميته بود كه پيشنهاد تعطيلي شهر تهران مطرح شد. تعطيلي تمام مقاطع تحصيلي از مهدكودك تا دبيرستان در تمام استان تهران غير از فيروزكوه و دماوند، استقرار پايگاه‌هاي اورژانس و هلال‌احمر در نقاط از پيش تعيين شده و ممنوعيت فروش آرم‌هاي طرح ترافيك روزانه و هفتگي، تعطيلي ادارات و تمام مسابقات ورزشي از جمله پرسپوليس- ميلان پيشنهادهايي بود كه اعضاي كميته كاهش آلودگي در نشست ديروز روي ميز به بررسي گذاشتند. هر چند كه هر اتفاقي هم بيفتد، لغو بازي پرسپوليس و ميلان را نمي‌شود باور كرد و مديران باشگاه پرسپوليس هم چنين چيزي را نخواهند پذيرفت. آنها همه جوره براي برگزاري اين بازي تدارك ديده‌اند و مهم‌تر از همه اينكه كاروان تيم ستارگان ميلان بعد از ظهر امروز ايتاليا را به قصد تهران ترك خواهد كرد و امكان لغو و يا تعويق بازي روز پنج‌شنبه هم اصلا وجود ندارد.


  به همين خاطر، محمد رويانيان عصر ديروز تلفني با مسوولان كميته كاهش آلودگي هوا صحبت كرد و براي برگزاري بازي در زمان تعيين شده از آنها قول مساعد گرفت و ديگر هيچ تهديدي بازي پرسپوليس - ميلان را به خطر نخواهد انداخت.


  جالب اينكه در چنين شرايط جوي، پرسپوليس ميهمان‌هاي ايتاليايي‌اش را به برج ميلاد هم دعوت كرده و قرار است پنج‌شنبه شب در اين برج از آنها پذيرايي كند كه بر اساس هماهنگي‌هاي انجام شده، اين ضيافت به صورت زنده از يكي از شبكه‌هاي تلويزيوني پخش مستقيم خواهد شد.

   

  آلودگي هوا ،فوتبال ،پرسپوليس- ميلان ،ایتالیا ، ایران