• بايرن مونيخ به رکورد ده پيروزي پياپي در ليگ قهرمانان اروپا دست يافت - ۱۳۹۲/۰۹/۰۷
 •  

   

   

   

  بايرن مونيخ به رکورد ده پيروزي پياپي در ليگ قهرمانان اروپا دست يافت

   

  تیم فوتبال بایرن مونیخ آلمان روز چهارشنبه با پیروزی مقابل زسکا مسکو روسیه در چارچوب رقابت‌های گروهی لیگ قهرمانان اروپا، به رکورد ده پیروزی پیاپی در این رقابت‌ها دست یافت.


  بایرن مونیخ که پیشتر با چهار پیروزی پیاپی در گروه چهارم این رقابت‌ها، صعود خود را به مرحله یک هشتم نهایی این رقابت‌ها مسجل کرده بود، در حالی به مصاف زسکا مسکو رفت که این تیم نیز از پیش حذف شده بود و بدون هیچ امیدی پا به میدان گذاشت.


  بایرن مونیخ در نهایت این دیدار را با نتیجه سه بر یک به سود خود خاتمه داد. آرین روبن (17)، گوتسه (56) و مولر (65 از روی نقطه پنالتی) گل‌های میهمان را به ثمر رساندند و هوندا در دقیقه 62 و از روی نقطه پنالتی یکی از گلها را جبران کرد.


  به گزارش خبرگزاری فرانسه از مسکو، بایرن مونیخ با این پیروزی علاوه بر کسب پنجمین پیروزی پیاپی در رقابت‌های این گروه، به دهمین پیروزی پیاپی در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا نیز دست یافت و رکورد جدیدی به جا گذاشت. پیشتر این رکورد در اختیار بارسلونای اسپانیا قرار داشت که در رقابت‌های فصل 2003-2002 به نه پیروزی پیاپی دست یافته بود.  بایرن مونیخ در حالی به این پیروزی دست یافت که ماریو مانژوکیچ مهاجم این تیم با آسیب دیدگی لگن مواجه شده بود و به همراه باستین شوآین اشتایگر و فرانک ریبری دو هافبک مطرح تیم
  که به ترتیب با مصدومیت مچ و دنده مواجه شده بودند در این سفر بایرن را همراهی نکردند.
  این بازی در دمای منهای هشت درجه برگزار شد.

   

  بنقل از واحد مرکز خبر

   

  بایرن مونیخ آلمان ،روسیه ،رکورد ، فوتبال