• برای بازگشت به تیم ملی منتظر جواب رضازاده هستیم - ۱۳۹۲/۰۹/۰۷
 •  

   

   

   

   

  برای بازگشت به تیم ملی منتظر جواب رضازاده هستیم

  برایم اهمیتی ندارد که باقری چه می گوید

   
   

  به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛او که چند وقت پیش در برنامه تلویزیونی همه سنگ‌هایش را با رئیس فدراسیون وزنه‌‌برداری واکند حالا فقط منتظر جواب است: «بعد از مصاحبه تلویزیونی و صحبت با حسین رضازاده در‌باره شرایط ملی‌پوشان برای برگشت به تیم‌ملی با او صحبت دیگری نداشته‌ایم و منتظر پیگیری و جواب رئیس فدراسیون وزنه‌‌برداری هستیم. ما برای برگشت به تیم‌ملی حرف‌هایمان را زده‌ایم. خواسته‌های ما مشخص است و چیز جدیدی نمی‌خواهیم.»


  برای سلیمی صحبت‌های جدید کوروش باقری سرمربی مستعفی تیم‌ملی وزنه‌‌برداری مهم نیست‌: «برای من صحبت‌های او اهمیت چندانی ندارد. مهم حضورم در رقابت‌های جهانی لهستان بود که با کارهای او از آن محروم شدم. من و بقیه المپیکی‌ها می‌خواستیم در رقابت‌های جهانی برای کشورمان افتخار‌آفرین باشیم اما طوری برخورد کردند که این چنین نشد و حالا دیگر هم صحبت درباره اینکه چرا ما مسابقه‌های جهانی را از دست دادیم فایده‌ای ندارد. هیچ‌کس هم پاسخگو نیست.»


  قهرمان فوق‌سنگین المپیک شاید به دیدن وزیر جدید ورزش و جوانان برود: «شاید در هفته‌های آینده در دیدار با وزیر ورزش درباره دلایل کناره‌‌گیری‌مان صحبت کنیم.» او این روزها در اردوی ملی‌حفاری اهواز هفته چهارم لیگ وزنه‌‌برداری تمرین می‌کند: «به اهواز آمده‌ام تا در اردوی ملی‌حفاری تمرین کنم. البته شرایط بدنی خوبی دارم و در صورت موافقت کادرفنی در این هفته وزنه می‌زنم» .

  حسین رضازاده ، وزنه‌‌برداری،کوروش باقری،فوق‌سنگین ، بهداد سلیمی