• نيمه اول ستارگان پرسپوليس و ميلان - ۱۳۹۲/۰۹/۰۷
 •  

   

   

   

  تساوي ستارگان پرسپوليس و ميلان در نيمه اول
   
   
  نيمه نخست ديدار دوستانه ستارگان پرسپوليس و ميلان با نتيجه تساوي
   
   

  بالاخره انتظارها به سرآمد و از ساعت 15:08 امروز (پنج‌شنبه) ستارگانپرسپوليس و ميلان در قالب ديداري دوستانه در ورزشگاه آزادي به مصاف همرفتند که جدال آنها در پايان نيمه اول به تساوي يک بر يک انجاميد.

  به گزارش تسنيم ،بازي هنوز آغاز نشده بود و تماشاگران حضور ستاره‌هايي چون پائولو مالديني، جنارو گوتسو، ماسيمو اودو، زوانمير بوبان، دانيل ماساروو... در ورزشگاه آزادي را هضم نکرده بودند و متعجب از تغيير سايز ستاره‌هايپيشين پرسپوليس،‌که تيم ميلان توسط دانيل ماسارو به گل اول رسيد. در ثانيه 40 بازي ماسارو روي پاس بوبان به راحتي دروازه پرسپوليس را در مصافي تک به تک با بهروز سلطاني باز کرد.

  دقايقي بعد از اين گل رضا شاهرودي مصدوم شد و از زمين بيرون رفت تا پرسپوليس به دنبال دريافت سريع‌ترين گل،رکورد سريع‌ترين مصدوميت را هم به خود اختصاص دهد. بعد از اين اتفاقات ميلان ميدان‌دار بود و ستاره‌هاي وزين پرسپوليس سردرگم اما با انگيزه براينشان دادن خود و زنده کردن خاطره‌ها.
  پرسپوليس هرچه از زمان بازي مي‌گذشت بهتر بازي مي‌کرد و روي همين بازگشت به ميدان در دقيقه 27 به گل تساوي رسيد. اصرار کريم باقري براي نگه داشتن توپ پشت محوطه جريمه ميلان وهمکاري محسن عاشوري و ناصر محمدخاني پاسي را براي عليرضا امامي‌فر ساخته وپرداخته کردند که فرستادن آن درون دروازه روسي سنگين وزن کاري آسان بود

  دردقايق پاياني نيمه اول زد وخوردها بيشتر و بازي از حالت دوستانه خارج شده بود، نيمه‌اي که در نهايت با نتيجه يک بر يک به اتمام رسيد. اين بازي در دووقت 40 دقيقه‌اي برگزار مي‌شود.

   

  بنقل از ورزش 3

  فوتبال ،پرسپوليس- ميلان ،ایتالیا ، ایران