• نخستین سفر کاری وزیر ورزش و جوانان - ۱۳۹۲/۰۹/۰۸
 •  

   

   

   

   

   
   

  وزیر ورزش و جوانان گفت

  ۶۰ هزار میلیارد ریال برای تکمیل طرح های ورزشی نیاز است.


   

  به گزارش واحد مرکزی خبر ، گودرزی امروز در نخستین سفر کاری خود به همدان افزود : ساخت سه هزار و 500 طرح ورزشی در دولت گذشته آغاز شد که به اتمام نرسید و برای تکمیل آنها به این میزان اعتبار نیاز است.

  وی گفت : اعتبار وزارت ورزش و جوانان 6 هزار میلیارد ریال است که  فقط 20 تا 30 درصد آن تخصیص داده خواهد شد.


  وزیر ورزش و جوانان با تأکید بر اینکه ورزش با جذابیتی که دارد ممکن است بر سر موضوع جوانان سایه بندازد ، گفت: در حوزه جوانان ، یک سازمان به تنهایی قادر به پیشبرد امور نخواهد بود و مشکلات عدیده این حوزه را رفع نخواهد کرد.

  گودرزی افزود : 23 موسسه و وزارتخانه باید به جوانان خدمات ارائه کنند و فقط یک وزارتخانه نمی تواند مسائل جوانان را در حوزه های ازدواج ،  ناهنجاری  اجتماعی و اعتیاد که جوانان ما را  تهدید می کند ، حل کند.
  وی با تأکید بر اینکه بانک ها باید پرداخت وام ازدواج به جوانان را تقبل و از آنان حمایت کنند ،گفت : در معاونت جوانان وزارت ورزش و جوانان باید کار ستادی با سازماندهی نیروهای مختلف انجام و از آن جا برای حل مشکلات در بخش های مختلف تدابیر لازم اتخاذ شود.


  وزیر ورزش و جوانان گفت : جوانان باید نخستین  اولویت رویکردهای دولت باشند ، البته امروز با مشکلات اعتباری مواجه هستیم و امیدواریم در آینده با راه گشایی در این حوزه اقدامات مناسب را  انجام دهیم.

   

  وزیر ورزش و جوانان -گودرزی - ازدواج - طرح ورزشی - همدان