• دیدار با میلان، اتفاق بزرگی در فوتبال ایران است - ۱۳۹۲/۰۹/۰۸
 •  

   

   

   

   

   دیدار با میلان، اتفاق بزرگی در فوتبال ایران است

   

  کاپیتان سابق تیم فوتبال پرسپولیس تهران، گفت: دیدار با ستارگان میلان، اتفاقی بزرگ و به یاد ماندنی برای فوتبال ایران است. «مهدی مهدوی کیا» اظهار کرد: به عنوان بازیکن سابق پرسپولیس از مسوولان باشگاه و تمام آنهایی که برای برگزاری این دیدار تلاش کرده اند، قدردانی می کنم.

  وی ادامه داد: دوست داشتم در تمرینات تیم ستارگان پرسپولیس حاضر باشم ولی به دلیل حضور در اردوی تیم جوانان ایران و همچنین مراسم بهترین های آسیا این کار میسر نشد.


  مهدوی کیا گفت: معتقدم بازی با میلان، با توجه به حضور بازیکنان بزرگ سال های گذشته اروپا که روزی آرزوی دیدن آنها را داشتیم، بسیار مهم است.


  کاپیتان سابق تیم پرسپولیس خاطرنشان کرد: فوتبال ایران نیاز به این بازی های بزرگ و بین المللی دارد تا به جایگاه بهتری در سطح آسیا و جهان دست یابد.

  وی تصریح کرد: با توجه به اخباری که دنبال کردم، متوجه شدم جو تمرینات تیم ستارگان پرسپولیس خوب و تاثیرگذار بوده است و حضور مسوولان در تمرینات نشان از ارزش بالای پیشکسوتان دارد.


  مهدوی کیا در باره سرمربیگری علی پروین در این تیم عنوان کرد: باید از او تشکر کرد که مسوولیت این بازی و تشکیل تیم را پذیرفته است. افتخار می کنم که در کنار علی پروین و دیگر بزرگان باشگاه پرسپولیس حضور خواهم داشت.

  وی ادامه داد: هرچند در این دیدار رسما خداحافظی خواهم کرد اما بازی با میلان متعلق به همه است و قدردانی از زحماتی است که پیشکسوتان پرسپولیس در سال های مختلف متحمل شده اند.

  مهدوی کیا در باره پیش بینی خود از حضور تماشاگران خاطرنشان کرد: فکر می کنم فوتبال ما تشنه این رویدادهای خوب و پرنشاط است. با حضوری که از تماشاگران در تمرین تیم ستاره ها شاهد بودیم، حتما استقبال خوبی از این بازی صورت می گیرد و این بازی یک روز ویژه را رقم می زند.


  کاپیتان سابق پرسپولیس در باره حضور علی فتح الله زاده در تمرین ستارگان پرسپولیس افزود: این مساله نشان می دهد که نگاه ملی نسبت به این بازی وجود دارد، چون بازتاب آن بین المللی خواهد بود.

  مهدی مهدوی کیا - ستارگان میلان -فوتبال ایران - پرسپولیس