• چند گزارش از بچه های پرسپولیس - ۱۳۹۲/۰۹/۰۸
 •  

   

   

   

   

   
   
   
   
   
   انصاریان قلق گیری بلد بود ، نمی باختیم!
   
  علی پروین بعد از بازی با میلان می گوید از نتیجه یارانش در بازی با حریف راضی نیست. او می گوید:« بازی خوبی بود. آنها خیلی تیم سرحالی داشتند و خوب دویدند. به هر حال اینکه جمع پیرمردهای توی زمین تونسته 60 هزار نفر رو بیاره ورزشگاه ، خودش نشون می ده که مردم هنوز قدیمی های تیمشون رو دوست دارن. بازی قشنگی هم دیدن ولی اگه یک ذره این بچه انصاریان قلق گیری بلد بود ، ما بازی رو نمی باختیم و الان مساوی کرده بودیم»!
   
   
  محمدخانی: تمرینات علی آقاسخت بود
  جمشیدی: بازی با مالدینی افتخارآمیز بود
  پیروانی : قهربودم بازی نکردم
   
  تقریبا غیر از افشین پیروانی دیگر پرسپولیسی ها از اینکه با میلان بازی کردند و این بازی انجام شد ، راضی بودند.افشین پیروانی گفت با مدیران پرسپولیس قهر بوده برای همین برای تیم پیشکسوتان بازی نکرده است. ستاره سابق خط دفاعی سرخ ها که در ورزشگاه حاضر بود درباره بازی با میلان و غیبتش گفت:« من آدم رکی هستم و نمی توانم دو رو باشم. من با این آقایان دلم صاف نبود و وقتی با کسی مشکل دارم ، نمی توانم خودم را طور دیگری نشان بدهمبرای هواداران خوشحالم که یک بازی خوب را دیدند و از اینکه بچه ها بعد از مدت ها دور هم جمع شدند خوشحالم اما من پای اعتقادات خودم ایستادم»
  پژمان جمشیدی ستاره تلویزیونی پرسپولیسی ها هم که بعد از هنرپیشه شدن به فوتبال برگشته بود گفت:« خوشحالم در جشن خداحافظی یکی از بهترین دوستانم حاضر بودم. همه ما به عشق او پا به توپ شدیم و هواداران هم از این بازی لذت بردند»
  او درباره تقابل با مالدینی در یک گوشه از میدان هم گفت:« این برایم یک افتخار بود که با مالدینی و روبروی او بازی کردم»
  ناصر محمدخانی غزال تیزپای دهه 60 فوتبال ایران که این بار هم در این سن و سال یک پاس گل داد درباره بازی گفت:«آنها واقعا آماده بودند. ما هم باید تمرین کنیم. میلانی ها هم بازیکنان بزرگی بودند و هم مشخص بود مدام با هم بازی می کنند و این را می شد در توان تنفسی و بازی شان به رغم تعداد کم شان دید»
  او درباره خداحافظی مهدی مهدوی کیا هم گفت:« مهدی هم در میان سنگ تمام بچه ها خداحافظی کرد. فکر می کنم او شب خوبی را پشت سر گذاشت و دیگر از کسی دلخوری ندارد. بازی وداع او با فوتبال تا همیشه در یادها می ماند.»
  او در پایان به تمرینات پروین اشاره کرد و با خنده گفت:«علی آقا حسابی سخت تمرین مان داد ه بود و فشار آمده بود به بچه ها ولی باز هم تلاش کردیم خوب بازی کنیم. فکر کنم هواداران از این بازی لذت بردند و از این بابت خوشحالم. از اینکه یکبار دیگر مجالی شد در آزادی بدوم و برای پرسپولیس و پیش چشم هواداران بازی کنم
  بهروز رهبری فر ، دیگر پیشکسوت پرسپولیس هم درباره اینکه در بازی حضور نداشت گفت:« دیدم آنها کاستاکورتا را نیاوردند ، من هم بازی نکردم! ولی کلا این جور بازی ها بدشانسم. آن بار هم قبل بازی با بایرن مونیخ مصدوم شدم و بازی را از دست دادم. این بار هم که باز آسیب دیدم. بعد من نباید باشم ، باید انصاریان بازی کند و توپ را از روی خط بزند بیرون ، می بینید تو را خدا شانس را؟
   
   
   
  ممنون از شب زیبایی که برایم ساختید هواداران عزیز
  اشکم اشک شوق بود
   
  مهدی مهدوی کیا بعد از بازی پرسپولیس قدیم با ستاره های میلان گفت:« اول از همه هواداران ممنونم. راستش این مراسم فقط جشن خداحافظی مهدی مهدوی کیا نبود. چند نسل از فوتبال پرسپولیس در این بازی زیبا با هم از فوتبال کنار رفتند. اگرچه پیشتر و سال ها قبل بازی را کنار گذاشته بودند. ولی این مراسم خوبی بود برای یک وداع باشکوه . من از تک تک این عزیزان تشکر میکنم. از محمد پنجعلی برای لطفی که کرد و بازوبند را به دستم بست تا فرشاد پیوس که یکبار دیگر مرا لایق پیراهن شماره 17 دانست. من این پیراهن شماره 17 را خیلی دوست دارم چون با آن به همه آرزوهای فوتبالی ام رسیدم. آقا فرشاد یکی از بهترین گلزنان و اسطوره های تاریخ پرسپولیس است که باز به من لطف داشتاز دیگر بزرگان تیم هم خیلی ممنونم که در کنارم روز قشنگی را برایهواداران رقم زدند.»
  او سپس از مدیران تیم قدردانی کرد و گفت:« امیدوارم باز هم از این بازی ها داشته باشیم. انصافا میلانی ها تمرین زیادی در کنار هم داشتند. این از سبک بازی شان مشخص بود ولی تیم ما خیلی کم با هم تمرین داشت. بچه ها سال ها بود کنار هم نبودند ولی باز هم فارغ از نتیجه ، نفس این دور هم بودنش زیبا بود. حسابی هم از با هم بودن راضی بودیم. هواداران هم صحنه های با شکوهی را خلق کردند. دست همه درد نکند»
   
  او درباره اشک هایش و اینکه این اشک ها آیا دلخوری هایش را شسته هم به خبرآنلاین گفت:« راستش من اصلا از کسی دلخور نبودم. الان هم فقط ممنونم. از قبل هم هواداران را برای آن شرایط درک می کردم. لطف آنهاهمیشه شامل حالم بوده و این بار هم اشک هایم اشکهای شوق بود. باید از همه تشکر کنم برای ساختن این شب زیبا.»
   
   
  بنقل از خبر انلاین
   
  علی پروین -میلان -محمدخانی - پرسپولیس -پیروانی