• تراکتورسازي در پايان هفته شانزدهم صدرنشين ليگ برتر شد. - ۱۳۹۲/۰۹/۰۹
 •  

   

   

   

  توقف خانگي استقلال مقابل گسترش فولاد

   

   آخرينديدار از هفته شانزدهم ليگ برتر فوتبال بين تيم‌هاي استقلال و گسترش فولاداز ساعت 17:30 جمعه در ورزشگاه  آزادي آغاز شد. نيمه نخست ديداربازي 2 تيم شامل جدال‌هاي ميانه ميدان و حملات يک طرفه استقلال بود کههيچکدام از ضربات بازيکنان اين تيم در چارچوب دروازه زده نشد.

  بهگزارش تسنيم، دو شوت از مهدي نظري، ضربه سر حنيف عمران‌زاده و شوت قاضي کههمگي به بيرون رفتند مهمترين صحنه‌هاي نيمه نخست بودند. در نهايت نيمه نخستبا تساوي بدون گل خاتمه يافت.

  نيمه دوم هم با همان شرايط نيمهنخست ادامه داشت. استقلال در خط حمله مهرداد اولادي را براي نخستين بار درترکيب خود به ميدان فرستاده و جايگزين احمد جمشيديان کرد تا توان تهاجمي راافزايش دهد اما گره خوردن بازي در ميانه ميدان، ارسال‌هاي کم دقت و خلقموقعيت بر روي اتفاقات در نيمه دوم هم ادامه داشت. مانند ضربه هاشمبيک‌زاده که بعد از بيرون آمدن فروزان از دروازه زده شد و به بيرون رفت ياشوت آندرانيک تيموريان که همان سرانجام را پيدا کرد.


  قاضي در ادامهضربه سري به سمت چارچوب زد که آن را فروزان با يک دست به کرنر فرستاد ودقايقي بعد ايمان موسوي در يک ضدحمله توپ را از کنار دروازه استقلال بهبيرون زد. دقيقه 77 در صحنه‌اي بحث برانگيز تورج حق وردي حرکت صادقي بر رويموسوي را خطا تشخيص نداد تا اعتراض خطيبي و شاگردانش لحظاتي بازي را ازجريان بيندازد.

   

  حملات کم اثر پايان بازي هم نتيجه‌اي نداشت تا بازي با تساوي بدون گل خاتمه يابد.

  بااين نتيجه استقلال با 28 امتياز به رده سوم رسيد و گسترش فولاد با 18امتيازي در رده يازدهم باقي ماند. بدين ترتيب تراکتورسازي هم با 29 امتيازصدرنشين ليگ برتر باقي ماند.


  احمد اميرکامدار، ايمان موسوي، مصطفي اکرامي و رسول عليزاده از گسترش فولاد و مهدي نظري و ساموئل از استقلال در اين ديدار کارت زرد گرفتند.

   

   

   

  تراکتورسازي - استقلال - فوتبال -