• استقلال هنوز هم شانس اول قهرماني است - ۱۳۹۲/۰۹/۱۰
 •  

   

   

   

  استقلال هنوز هم شانس اول قهرماني است

   

  مديرفني استقلال مي‌گويد با حل شدن مشکلات تيمش وضعيت آبي‌پوشان بهتر مي‌شود و در نتيجه‌گيري موفق‌تر خواهند بود.

  به نقل از باشگاه استقلال، منصور پورحيدري درباره جلسه شوراي معاونان باشگاه استقلال اظهار داشت: خوشبختانه جلسه خيلي خوب و مفيدي را سپري کرديم. جمع شدن همه معاونان و مديران باشگاه و صحبت و تبادل‌نظر آنها کمک مي‌تواند کمک بزرگي به استقلال باشد و اميدوارم هميشه اين جلسات تداوم داشته باشد. در اين جلسه همه اعضا نظرات خود را بيان کردند و قرار بر اين شد که همگي با دور هم جمع شدن تلاش کنيم تا مشکلات استقلال را حل و فصل کنيم.


  او در ادامه بيان کرد: از اينکه غلامحسين مظلومي را سرحال و قبراق در اين نشست ديديم خوشحال شديم. او به من قول داد که از اين پس هفته‌اي دو، سه بار در تمرين بزرگسالان استقلال شرکت کند تا شرايط تيم را از نزديک ببيند.


  مديرفني استقلال درباره بازي مقابل گسترش‌فولاد گفت: عملکرد چندان خوبي نداشتيم؛ هر چند که استقلال مشکلات زيادي دارد و همه اينها روي بازي تيم تاثير مي‌گذارد. آقاي قلعه‌نويي يک حرف درست زدند که من هم به آن اعتقاد دارم. سرمربي تيم گفتند ما تا به حال يک تمرين نداشتيم که در آن همه بازيکنان دور هم تمرين کنند. يا مصدوم داشتيم و يا بازيکنان‌مان در تيم‌ملي بودند. اين شرايط است که کار استقلال را در ليگ سخت کرده است. مشکلات استقلال که حل شود تيم بهتر مي‌تواند نتيجه بگيرد. بدون تعصب مي‌گويم من فکر مي‌کنم هنوز استقلال شانس اول قهرماني است. بخشي از مشکلات مالي که حل شود تيم خيلي بهتر مي‌تواند نتيجه بگيرد. ما در نيم‌فصل اول با وجود همه مشکلات و فشار بازي‌هايي که داشتيم با اختلاف تفاضل گل در رده دوم جدول قرار داشتيم و الان هم با حل مشکلات‌مان مي‌توانيم عنوان قهرماني را از آن خود کنيم. اميدوارم در ادامه ليگ تعداد مصدومان‌مان به حداقل برسند تا شرايط بهتري را تجربه کنيم.


  پورحيدري در ارتباط با وضعيت تيموريان و منتظري بيان کرد: اميدوارم اين دو بازيکن در تيم بمانند و جدايي در کار نباشد. باشگاه هم تمام تلاش خود را به کار مي‌گيرد تا مشکلات اين دو بازيکن و بقيه نفرات تيم را حل و فصل کند.


  وي با دعوت از هواداران استقلال براي حضور در ورزشگاه اظهار کرد:‌ هواداران‌مان نبايد ما را تنها بگذارند. درست است که بازي‌ها الان جذابيتي ندارد و مردم براي حضور در ورزشگاه بايد هزينه کنند،‌ اما شرايط استقلال طوري است که آنها نبايد تيم را تنها بگذارند. ما اميدواريم با حضور پررنگ هواداران‌مان در ورزشگاه همه چيز درست شود و استقلال هم بازي‌هاي بهتري را از خود ارائه بدهد.


  عضو هيات مديره استقلال در پايان ضمن ابراز تسليت بابت کشته‌شدگان زلزله بوشهر گفت: بايد به مردم زلزله‌زده شهر بوشهر اين اتفاق را تسليت بگويم همچنين به خانواده مرحوم داود نصيري. من از اين داور پيشکسوت خاطره زياد دارم و خيلي از فوت ايشان ناراحت شدم.

   

  استقلال - پورحيدري -قهرماني - آبي‌پوشان- فوتبال