• تراکتور شايسته‌ترين تيم براي قهرماني است - ۱۳۹۲/۰۹/۱۰
 •  

   

   

   

  تراکتور شايسته‌ترين تيم براي قهرماني است

   

  سرمربي تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز ضمن تمجيد از عملکرد شاگردانش در ديدار با پرسپوليس با ادعاي سرمربي سرخپوشان مبني بر نگرفتن دو پنالتي براي پرسپوليس مخالفت کرد و در مورد قهرمان ليگ سيزدهم گفت: به نظرم شش تيم مدعي قهرماني هستند اما منصفانه بگويم تراکتورسازي شايسته‌ترين تيم براي کسب جام است.

  مجيد جلالي در گفتگو با مهر، درخصوص ديدار روز جمعه اين تيم مقابل پرسپوليس خاطر نشان کرد: بازي سنگين و بزرگي بود و بچه‌هاي ما در جريان بازي فداکاري مثال زدني را از خود به نمايش گذاشتند. ما شروع بسيار خوبي داشتيم و تا دقيقه 20 مي‌توانستيم چندين گل بزنيم که يک وقفه از سوي حريف جريان را کاملا تغيير داد.

  وي در اين باره اضافه کرد: در دقيقه 20 بازي نيلسون خودش را به زمين زد بازي را از جريان بيندازد. او صرفا براي کشتن وقت اين کار را انجام داد و در کارش هم موفق شد چرا که پس از آن بازي به تعادل کشيده شد. البته ما گل خودمان را به ثمر رسانديم با اين حال در نيمه دوم سعي کرديم ايده‌هاي خود را در زمين به اجرا در آوريم و از توپ‌هاي بلند آن‌ها جلوگيري کنيم.

  سرمربي تيم تراکتورسازي در پاسخ به اين سوال که آيا در نيمه دوم به دنبال اداره بازي بوديم گفت: ما در نيمه دوم هم قصد داشتيم بازي را کنترل کنيم و هم راه حريف را براي ارسال‌هاي بلند ببنديم و از طرفي در ضدحملات به دنبال افزايش شمار گل‌هاي خودمان بوديم.

  جلالي همچنين در خصوص تفاوت‌هاي کيفيت کار دو تيم نسبت به بازي رفت توضيح داد: تيم من پيشرفت زيادي کرده و واقعا بهتر شده است ولي پرسپوليس به نوعي تغيير نسل داده و يک چنين کاري را تنها مربي با شهامتي مثل علي دايي مي‌تواند انجام دهد. به طور حتم اثرات اين کار در سال‌هاي آينده نمايان خواهد شد و تغيير نسل يک کار بنيادي است که دايي در تيم ملي نيز به دنبال آن بود و بايد از آن تقدير کرد.


  جلالي در خصوص ادعاي دايي مبني بر اين که داور دو پنالتي را براي پرسپوليس نگرفت و اين تيم شايسته برد مقابل تراکتورسازي بود گفت: من موافق حرف‌هاي آقاي دايي نيستم چون ما موقعيت‌هاي بسياري در اين بازي داشتيم. به نظرم هيچ کدام از آن صحنه‌ها پنالتي نبودند. در بازي با استقلال روي علي کريمي خطايي صورت گرفته بود که کاملا محرزتر به نظر مي‌رسيد ولي داور آن را براي ما پنالتي نگرفت.


  سرمربي تراکتورسازي درباره درگيري‌هاي بوجود آمده پس از اين ديدار نيز تصريح کرد: درگيري‌ها فقط لفظي بود و من خودم را بلافاصله رساندم تا بچه‌ها را کنار بکشم. بازيکنانم در رختکن گفتند که پرسپوليسي‌ها واقعا حرف‌هاي تندي زده بودند اما زماني که من به آنجا رسيدم چيزي نشنيدم.

  وي درباره دشواري‌هاي کار تراکتورسازي بعد از صدرنشيني در ليگ برتر عنوان کرد: دشواري‌هاي ما در واقع از هفته اول شروع شده بود. ما 14 گام مهم ديگر داريم که هر کدام را بايد قوي و مطمئن برداريم تا بتوانيم در ادامه ليگ اين روند را ادامه داده تا به هدفمان يعني قهرماني برسيم.

  سرمربي تراکتورسازي در خصوص جدي‌ترين مدعيان قهرماني در اين فصل يادآور شد: فعلا شش تيم در کورس قهرماني هستند اما تلاش ما اين است که در دور برگشت با توجه به بازي‌هاي خانگي زيادي که پيش روي داريم با حمايت بي دريغ و پرشور هوادارانمان بتوانيم نتايج لازم را کسب کرده و به جام دست پيدا کنيم. در خصوص اين که کدام تيم شايسته‌ترين براي قهرماني است بايد بگويم تراکتورسازي از اين لحاظ نسبت به ديگر تيم ها شايسته‌تر است.

  جلالي در خصوص حضور جاسم کرار در اين تيم و مشکلات حاشيه‌اي اين بازيکن عراقي خاطر نشان کرد: اگر مشکل رضايت نامه وي حل شود کرار اواسط اين هفته به تبريز مي‌آيد. او سوابق فني خوبي دارد. البته با توجه به اتفاقاتي که در گذشته رخ داد خودش هم به اين نتيجه رسيد که بازيکن جديدي باشد در غير اينصورت کارايي فني او پائين خواهد آمد.


   

   

  تراکتورسازي - پرسپوليس -سرمربي - پرسپولیس - استقلال