• لاوره در حد استقلال نبود - ۱۳۹۲/۰۹/۱۱
 •  
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  مديرفني تيم فوتبال استقلال اعتقاد دارد که يک نفر متن فارسي را به لاوره داده تا او عليه قلعه‌نويي صحبت کند.

  منصور پورحيدري در گفت‌وگو با تسنيم، درباره انتقاداتي که اين روزها به کيفيت بازي‌هاي استقلال مي‌شود، اظهار داشت: قبول دارم مقابل گسترش فولاد تبريز خوب بازي نکرديم. استقلال از ابتداي فصل نتوانست تمرينات بدنسازي خود را انجام دهد. اردوهاي تيم ملي و حضور بازيکنان در اين اردوها، فشردگي مسابقات و همچنين حضور در ليگ قهرمانان آسيا همه دست به دست هم داد تا استقلال نتواند شرايط ايده‌آل را داشته باشد.
  وي افزود: هر روز در تمرينات استقلال شرکت دارم اما 3-2 جلسه هم نبوده که کل تيم در اختيار کادرفني باشد تا بتوانند کارهاي تاکتيکي را انجام دهند. در چنين شرايطي نمي‌توان از استقلال انتظار بازي خوب را داشت.
  پورحيدري در مورد اينکه آيا به قهرماني استقلال اميدوار است، خاطرنشان کرد: خيلي به قهرماني استقلال اميدوارم چون با بازيکن برزيلي که قرار است به استقلال بپيوندد و همچنين بازگشت خسرو حيدري شرايط بهتر خواهد شد. حيدري چند ديدار در ترکيب استقلال حضور نداشته و يا هاشم بيک‌زاده که مقابل گسترش فولاد بعد از مدت‌ها بازي کرد تنها اسمش در زمين بود چون به تازگي از مصدوميت رهايي يافته است.
  مديرفني استقلال در خصوص اظهارات گوران لاوره عليه امير قلعه‌نويي و باشگاه استقلال گفت: مشخص است که متن فارسي را به او داده‌اند تا بتواند از روي آن متن صحبت کند. او در حد استقلال نبود و مرتب در تمرينات غيبت مي‌کرد و يا هر بهانه‌اي پيدا مي‌کرد تا از تمرين بيرون بيايد. با چنين شرايطي طبيعي بود مربي عذر او را بخواهد.

  پورحيدري تصريح کرد: آن مصاحبه بي‌انصافي در حق امير قلعه‌نويي و باشگاه استقلال بود و آن شخصي که اين متن را به لاوره داده بي‌انصافي کرده است. مگر آرش برهاني چند بازي روي نيمکت ننشست؟ چرا او صحبتي نکرد؟
  وي با اشاره به جذب گوران لاوره افزود: شايد فيزيک بدني او و همچنين تمريناتي که در اردوهاي خارج از کشور انجام داده بود باعث جذب اين بازيکن شده بود اما اصلا در حد استقلال نبود.

  مديرفني استقلال درباره اينکه لاوره گفته قلعه‌نويي از محبوبيت فرهاد مجيدي مي‌ترسيد، گفت: براي همين مي‌گويم اين حرف‌هاي لاوره نيست بلکه به او گفتند چنين چيزهايي را بگويد. کساني که چنين کاري را انجام داده‌اند، شيطنت کرده‌اند. مجيدي يک سال با قلعه‌نويي کار کرد و در خيلي از بازي‌ها نيمه دوم به ميدان رفت. اگر ترسي وجود داشت که اين اتفاق نمي‌افتاد. 

  گوران لاوره - استقلال - قهرماني استقلال - عليه امير قلعه‌نويي - فوتبال