• خودم را مديون تراکتورسازي و مردم تبريز مي‌دانم - ۱۳۹۲/۰۹/۱۱
 •  

   

   

   

   

  خودم را مديون تراکتورسازي و مردم تبريز مي‌دانم
   
   

  دروازه‌بان تيم فوتبال گسترش‌ فولاد گفت: برخلاف ميل باطني‌ام بايد تراکتورسازي را ببريم چرا که در جدول شرايط خوبي نداريم.

  محسن فروزان در گفت‌وگو با فارس، درباره انتخابش به عنوان بهترين بازيکن ديدار تيم‌هاي استقلال تهران و گسترش فولاد تبريز گفت: اين بازي براي من، بازي خيلي خوبي بود چرا که هفت روز کار کردم و هم اينکه مقابل مربيان تيم ملي خود را نشان دادم. خوشبختانه نتيجه خوبي گرفتيم و من هم سر حال بودم و توانستم دروازه‌ام را مقابل استقلال بسته نگه دارم.

  وي ادامه داد: قبل از بازي تمرکز زيادي روي اين ديدار داشتم تا بهترين بازيکن زمين شوم که خوشبختانه همين اتفاق هم افتاد و من به عنوان بهترين بازيکن ديدار با استقلال انتخاب شدم.

  دروزاه‌بان‌ تيم گسترش فولاد تبريز افزود: ما بايد صددرصد استقلال را مي‌برديم اما فرصت‌هاي زيادي را در اين بازي از دست داديم. شايد قسمت بود که مقابل استقلال مساوي کنيم اما من نظرم اين است که بايد اين تيم را شکست مي‌داديم.

  فروزان در خصوص دربي شهر تبريز و بازي گسترش فولاد مقابل تراکتورسازي گفت: برخلاف ميل باطني‌ام بايد تراکتورسازي را ببريم چرا که در جدول شرايط خوبي نداريم. با اينکه دوست ندارم تراکتورسازي صدر جدول را از دست بدهد اما اميدوارم با 3 امتياز از اين بازي خارج شويم.

  وي ادامه داد: هنوز هم به تراکتورسازي تعصب دارم چون فوتبالم را مديون اين تيم و مردم شهر تبريز هستم. تراکتورسازي من را به فوتبال کشور معرفي کرد اما الان بازيکن گسترش فولاد هستم و دوست دارم تيمم نتيجه بگيرد.

  فروزان در پايان در مورد غيبت کريم انصاري‌فرد مهاجم تيم تراکتورسازي تبريز که بهترين گلزن ليگ برتر هم است، اظهار کرد: بودن يا نبودن انصاري‌فرد براي من مهم نيست. من محسن فروزان هستم و اگر بهترين فورواردها را هم جلوي من قرار دهند تلاش مي‌کنم دروازه‌ام را بسته نگه دارم. تراکتورسازي بازيکنان خوب زيادي دارد اما اگر کريم انصاري‌فرد در اين بازي به ميدان مي‌رفت دوئل ما زيباتر بود.

   

   

   بنقل از سایت 90
  تراکتورسازي -جدول - بهترين بازيکن - استقلال - دروزاه‌بان‌ - محسن فروزان -فوتبال