• دست‌هاي لرزان - ۱۳۹۲/۰۹/۱۱
 •  

   

   

   

   

  نگراني از دروازه تيم‌ملي در جام‌جهاني
   
   

  ديدار ديروز ياران دانيال داوري در بوندس ليگا در حالي برگزار شد كه دروازه‌بان ملي‌پوش كشورمان با پيراهن شماره 26 از ابتدا در تركيب تيم اينتراخت برانشوايگ قرار داشت

   


  دست‌هاي لرزان
  ديدار ديروز ياران دانيال داوري در بوندس ليگا در حالي برگزار شد كه دروازه‌بان ملي‌پوش كشورمان با پيراهن شماره 26 از ابتدا در تركيب تيم اينتراخت برانشوايگ قرار داشت و تيم قدرتمند و يكدست بايرن مونيخ در ورزشگاه آليانس آره‌نا و با حمايت تماشاگرانش ميزبان تيم انتهاي جدولي بود تا تجربه جديدي در بوندس ليگا براي بازيكنان اين تيم تازه وارد رقم بخورد.
  در اين بازي عملكرد دروازه‌بان 192 سانتي برانشوايگ را زير نظر گرفتيم كه با گل زودهنگام آرين روبن دروازه‌اش را فرو ريخته ديد.
  دقيقه 2: مدافعان برانشوايگ ايستادند تا آرين روبن با داوري تك به تك شود ضربه اول روبن با خروج داوري همراه شد كه توپ پس از برخورد به سينه دانيال و تير دروازه در ريباند با ضربه سر شماره 10 بايرن تبديل به گل اول بازي شد كه داوري مي‌‌توانست در ريباند زودتر از مهاجم حريف ضربه بزند.
  دقيقه 7: ضربه كاشته آرين روبن با ضربه سر مهاجم بايرن مونيخ به بيرون رفت در حالي كه داوري هم مي‌‌توانست براي مشت كردن توپ خروج كند.
  دقيقه 20: كرنر ارسالي از جناح چپ بايرن را دانته زد كه بولانگ بازيكن شماره 10 اينتراخت با ضربه سر توپ را زودتر از داوري به خارج زد. داوري در اين صحنه تعلل داشت.
  دقيقه 30: روبن در اين بازي كاملا آزاد بود و هيچ‌كس او را مهار نمي‌‌كرد او در موقعيتي ديگر توپ را پس از كنترل روي پاي چپ خود آورد و با شوت دقيق گل دوم بايرن را به ثمر رساند كه در اين صحنه هم داوري مي‌‌توانست توپ را مهار كند اما او فقط نظاره‌گر گل دوم روبن بود.
  دقيقه 36: شوت مارتينز از حدود 25 متري با اينكه به زمين هم خورد اما داوري با حركتي خوب و حرفه‌اي توپ را جمع كرد.
  دقيقه 40: كرنر ارسالي روبن را داوري يك ضرب جمع كرد.
  دقيقه 43: كروس قصد زدن ضربه كاشته بايرن را داشت كه دوربين كاملا به انگشتان دست داوري زوم كرده بود كه به بازيكنان خودي دستور مي‌‌داد خط دفاعي تشكيل دهند.
  دقيقه 72: ضربه كاشته روبن را داوري با دو دست كشيده به كرنر فرستاد.
  دقيقه 81: داوري موقعيت تك به تك روبن بهترين بازيكن ميدان را سلب كرد.
  دقيقه 1+90: داوري مرتكب اشتباه شد اما مدافعان اينتراخت توپ را جمع كردند.
  برداشت 90:
  با اينكه تيم برانشوايگ با دو گل مقابل حريف قدر خود بازنده شد اما در مجموع ياران داوري نشان دادند پيشرفت خوبي داشته‌اند و آنها حتي در دو نوبت نيز تير دروازه تيم ميزبان را لرزاندند تا در سرماي مونيخ فقط دو گل از شاگردان گوارديولا دريافت كنند. اما داوري روي 2 گل دريافتي واكنشي نشان داد تا دست‌هاي لرزان او باعث نگراني ما در جام‌جهاني شود

  90 -تيم‌ملي -جام‌جهاني - دانيال داوري -بوندس ليگا -دروازه‌بان ملي‌پوش -