• برای هماهنگی احتیاج به زمان داریم - ۱۳۹۲/۰۹/۱۱
 •  

   

   

   

   

   

   
   
  برای هماهنگی احتیاج به زمان داریم
   
  در گروه ما بازی‌ها به یکدیگر نزدیک است
   
   

  سرمربی تیم بسکتبال بانوان رونای تهران گفت: تیم ما 3 هفته قبل از مسابقات بسته شد و برای هماهنگی احتیاج به زمان داریم.

  منصوره گرافیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره شکست تیمش در هر دو بازی هفته دوم سوپرلیگ بسکتبال، گفت: در هر دو بازی شکست خوردیم. همان طور که می‌دانید رونا 3 هفته قبل از مسابقات بسته شد و برای هماهنگی تیم احتیاج به زمان داریم.

  وی درباره جذب دو بازیکن خارجی، اظهار داشت: دو بازیکن ارمنی و آمریکایی جذب کرده‌ایم. بازیکن ارمنی سال‌ها در ایران بوده و در تیم‌های مختلف بازی کرده، اما بازیکن آمریکایی سابقه بازی در اردن و رومانی را دارد. البته این بازیکن دیر به ما اضافه شد و با شرایط جوی ایران تطبیق پیدا نکرده است. باید چند جلسه در ایران تمرین کند تا با ما هماهنگ شود.

  سرمربی تیم بسکتبال بانوان رونا با بیان اینکه باشگاه از بانوان حمایت خوبی می‌کند، عنوان کرد: از نظر مالی مشکلی نداریم و امیدواریم که بتوانیم جواب خوبی به این اعتماد بدهیم.

   

  گرافیان در پاسخ به این سوال که فکر می‌کنید به مرحله پلی‌آف صعود کنید، عنوان کرد: در گروه ما بر خلاف گروه دیگر، بازی‌ها به یکدیگر نزدیک است و در پایان مرحله مقدماتی تیم‌های اول تا پنجم مشخص می‌شود. به عنوان مثال ما رشددانه گرگان را بردیم در مقابل، این تیم، وحدت آریا را شکست داد و ما مقابل وحدت آریا بازی را واگذار کردیم. فکر می‌کنم تا پایان بازی‌ها ما نتایج خوبی بگیریم.

   

   

  بسکتبال بانوان - سوپرلیگ بسکتبال - ایران - آمریکایی