• تركيب پيشنهادي هيات مديره پرسپوليس - ۱۳۹۲/۰۹/۱۲
 •  

   

   

   

   

  تركيب پيشنهادي هيات مديره به وزارت ورزش

   

  از پورمختار تا محسن رضايي و دادكان !

   

   
   

  پرسپوليس را حاشيه‌ها دوره كرده‌اند. هدف امروز آنها البته مديريت اين باشگاه است كه شايعه تغييرش را زياد مي‌شنويم. همه اين شايعه‌ها البته در يك مورد با هم اتفاق نظر دارند و آن، بركناري قريب‌الوقوع محمد رويانيان از مديرعاملي پرسپوليس است. براي جانشيني‌اش هم نام امير عابديني را بيش از همه شنيديم. مديرعامل سال‌هاي دور پرسپوليس كه حالا مديريت داماش را با انتقادات بسياري كه به سياق مديريت‌اش وارد است برعهده دارد و خود او هم بر خبر مديرعاملي‌اش در پرسپوليس مهر تكذيب نزد. عابديني البته از رويانيان هم براي حضور در پرسپوليس دعوتنامه گرفته بود اما به‌عنوان قائم مقام يا مدير سازمان فوتبال، نه مديرعامل. حالا اما گويا كل داستان فرق كرده چرا كه دو روز پيش، امير عابديني و معاون رويانيان در امور بين‌الملل پرسپوليس در حال ورود به ساختماني در ولنجك ديده شدند.
  همه چيز از بازگشت مديرعامل سابق به پرسپوليس حكايت دارد و همه شايعه‌ها هم نام او را در ليست مديران تازه‌وارد به اين باشگاه نوشته‌اند. يكي از اين ليست‌ها را سايت خبري دانا منتشر كرده و در توضيح آن آورده: «مديران وزارت ورزش در حال رايزني با افراد مختلف براي انتخاب هيات مديره‌اي جديد براي دو باشگاه استقلال و پرسپوليس هستند.
  از يك منبع آگاه شنيديم كه براي تغيير شكل هيات مديره‌ پرسپوليس، تركيبي مقتدر و متشكل از سياسيون و اهالي ورزش پيشنهاد شده. تركيبي 5 نفره شامل محمدعلي پورمختار رييس كميسيون اصل ۹۰ مجلس، محسن رضايي دبير تشخيص مصلحت نظام، محمد دادكان رييس سابق فدراسيون فوتبال، حسين هدايتي رييس سابق هيات مديره و امير عابديني مديرعامل سابق باشگاه پرسپوليس
  يك شايعه هم اين بود كه رويانيان تا آخر فصل بر صندلي مديرعاملي باشگاه پرسپوليس خواهد نشست و گزينه‌هاي جانشيني او هم اگر تاييد شوند، بايد تا آخر فصل سيزدهم كنار گود بنشينند و خود را براي فصل بعد آماده كنند. همه اينها را اما فقط شنيده‌ايم و براي باور اتفاقي كه در راه است، همچنان بايد زمان را وام بگيريم.

  هيات مديره پرسپوليس - محسن رضايي - پورمختار -دادكان - فوتبال