• به زور پيراهن مالديني را از تنش در نياورم - ۱۳۹۲/۰۹/۱۲
 •  

   

   

   

   

  به زور پيراهن مالديني را از تنش در نياورم
   
   

  مهاجم پيشکسوتان پرسپوليس گفت: ورزشگاه آزادي چاله ميدان نيست که به زور پيراهن مالديني را از تنش در بياورم!

  پايان رأفت در گفت‌وگو با فارس، در خصوص فروش پيراهن پائولو مالديني و صرف آن در امور خيريه گفت: از روزي که اين پيراهن را از مالديني گرفتم اين ذهنيت با من بود که آن را بفروشم و پولش را خرج امور خيريه کنم چرا که نفس برگزاري بازي پيشکسوتان پرسپوليس و ميلان کار خيرخواهانه بود. البته از همان روز به اين طرف خيلي‌ها با من تماس گرفتند تا آن را از خودم بخرند اما من و همسرم تصميم گرفتيم اين پيراهن را در يک مزايده بفروشيم و پول آن را صرف امور خيريه کنيم.

  وي ادامه داد: مبالغي تا حدود 30 ميليون تومان هم به خود من پيشنهاد شد که پيراهن را بفروشم و پولش را براي خودم نگه دارم اما شخصيت فوتبالي من به اين حرفها نمي‌خورد. پائولو مالديني فوتباليست مطرحي در سطح جهان است و براي تيمش در سالهاي زيادي زحمت کشيده و حالا که پيراهنش را با من عوض کرده کار درستي نبود که آن را به قيمت ناچيزي بفروشم. اين پيراهن نزد من امانت است و پول آن بايد صرف امور خيريه شود. در اين کار خير خود مالديني هم سهيم است و من فقط يک وسيله هستم.

  رافت درباره فروش اين پيراهن افزود: قرار است روز پنجشنبه و در برنامه ويتامين ث اين پيراهن را به فروش بگذاريم. علي ضياء مجري اين برنامه هم در اين کار پيش‌قدم شده و اميدوارم که با فروش اين پيراهن بتوانيم دست چند نفر را بگيريم.

  مهاجم پيشکسوت پرسپوليس در مورد اينکه قيمت اين پيراهن چقدر خواهد بود، اظهار کرد: چون پاي کار خير در ميان است هر کس هر قيمتي که مي‌تواند ارائه مي‌دهد اما قيمت پايه ما از 100 ميليون تومان شروع مي‌شود و چون قرار است اين پول صرف امور خيريه شود اميدوارم مردم کشورمان مثل هميشه در اين کار حاضر باشند. پول حاصل از فروش پيراهن را قرار است براي اموري همانند شيرخوارگاه آمنه، موسسه محک، زندانيان مالي، دختران دم بخت و ... هزينه شود.

  رافت در خصوص اينکه بعضي از پيشکسوتان پرسپوليس سر به سر او گذاشته و گفته‌اند که رافت بيشتر از بازي حواسش به پيراهن مالديني بوده و حتي به همين دليل يک موقعيت گل را خراب کرده، ادامه داد: دوستان من هميشه سر به سرم مي‌گذارند اما من هميشه در فوتبالم تمام فکر و ذکرم به کار فني بوده تا از فوتبال لذت ببرم. زماني که بازي تمام شد من پيش مالديني رفتم و تمام عکس‌ها هم موجود است که مالديني پيراهن خودش را به من داد و پيراهن من را گرفت. اين کار يک رسم در تمام دنيا است و بازيکنان پيراهن‌هايشان را با هم عوض مي‌کنند من هم پيراهن مالديني را به پسرم دادم اما بعد از آن تصميم گرفتم که آن را بفروشم و پولش را صرف امور خيريه کنم.

  مهاجم تيم پيشکسوتان پرسپوليس در پايان درباره انتقاداتي که به او شده مبني بر اينکه پيراهن مالديني را به زور از او گرفته هم گفت: من در زندگي‌ام هيچ چيزي را به زور از کسي نگرفتم اما خيلي‌ها خيلي چيزها را از من به زور گرفتند. اين بازي اينقدر مهم بود که حدود 200 عکاس وفيلمبردار تمام صحنه‌هاي بازي را ثبت کردند و ديده‌اند که مالديني پيراهن من را از دستم گرفت و پيراهنش را به من داد! استاديوم آزادي که چاله ميدان نيست که به زور پيراهن کسي را از تنش در بياورم!
   

   

   
  پيراهن مالديني - پايان رأفت - ستارگان پرسپولیس - میلان - عکس