• لژیونرها امشب به روسیه بازمی‌گردند - ۱۳۹۲/۰۹/۱۳
 •  

   

   

   

   

  بازیکن ملی‌پوش دبیری از تیم ملی فوتسال خداحافظی کرد
   
  لژیونرها امشب به روسیه بازمی‌گردند
   
   

  یکی از بازیکنان تیم ملی فوتسال پس از 11 سال حضور در این رشته از تیم ملی خداحافظی کرد.

   

  به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، فرهاد فخیم بازیکن ملی‌پوش دبیری عصر امروز پس از دیدار دوستانه مقابل روسیه از تیم ملی خداحافظی کرد. فخیم که از سال 2004 در تیم ملی فوتسال حضور داشته عصر امروز تصمیم گرفت از بازی‌های ملی خداحافظی کند.

  این بازیکن 29 ساله در خصوص این تصمیم خود اظهار داشت: من حدود 11 سال است که در فوتسال حضور دارم، اتفاقاتی افتاد که در این بین به فوتبال چمنی رفتم و بار دیگر به فوتسال بازگشتم احساس کردم که هم‌اکنون باید خداحافظی کنم و بهترین تصمیم است.

  وی افزود: مشکلات زندگی مرا محدود کرده بود به هر حال باید در تمرینات حاضر می‌شدیم و این مسئله مرا اذیت می‌کرد. به هر حال تصمیم گرفتم از تیم جدا شوم تا جوانترها بتوانند در تیم ملی حاضر شوند. در طول حضور در فوتسال جام جهانی را تجربه کردم. دو بار حضور در گرندپریکس را تجربه کردم و اتفاقات خوبی در ایران مدت برای من رخ داد.

  لژیونرهای تیم ملی یعنی مصطفی نظری، حسین طیبی و اصغر حسن‌زاده که در تیم فوتسال نوریل نیکل روسیه بازی می‌کنند امشب همراه تیم ملی روسیه به این کشور باز خواهند گشت تا در سه هفته مانده به پایان نیم‌فصل اول خود را برای هفته جاری آماده کنند.

   

   
  لژیونر - بازیکن ملی‌پوش - خداحافظی - فوتسال - روسیه - ایران