• امیدوارم با پرتغال و یونان هم‌گروه نشویم - ۱۳۹۲/۰۹/۱۵
 •  

   

   

   

   

  امیدوارم با پرتغال و یونان هم‌گروه نشویم

   

  سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با اعلام اینکه هدف ایران در جام جهانی ۲۰۱۴ ارائه بازی های زیبا در جام جهانی است می گوید دوست دارد ایران با پرتغال و یونان هم گروه نشود.

   

  به گزارش ایسنا،کارلوس کی‌روش پس از بازدید از کمپ تمرینی کورینتیانس این کمپ را برای محل اردوی آماده‌سازی ایران برای حضور در جام جهانی 2014 برگزید.

   

  کی‌روش پس از تایید کمپ کورینتیانس درباره فاصله دور شهر های برزیل نسبت به هم گفت: با تجربه‌ای که ما در بازی های انتخابی اسیا داشتیم، فاصله شهر‌ها در برزیل ما را نگران نمی کند. ما در شرق آسیا بازی کردیم و سپس چهار روز بعد برای بازی با قطر به دوحه پرواز داشتیم و سپس 4 روز بعدش در تهران بازی کردیم و سپس 4 روز بعد در کره جنوبی بازی کردیم. آنجا مشکل داشتیم با این قضیه اما اکنون بحث چیز دیگری است. ما اکنون در بهشت هستیم اما فکر می کنم فاصله شهر‌ها در برزیل برای کشورهای اروپایی مشکل ایجاد کند.

   

  ایران در قرعه کشی جام جهانی 2014 که امشب برگزار می‌شود در سید 3 قرار گرفته است. سرمربی تیم ملی ایران درباره هدف ایران در جام جهانی گفت: هدف ما این است که بتوانیم بازی های زیبایی در جام جهانی از خود نشان دهیم و حضوری پرافتخار در جام جهانی داشته باشیم تا شادی را به جمع مردم ایران بیاوریم. دوست دارم که در گروه خوبی قرار بگیریم و بتوانیم به مرحله بعد صعود کنیم.

   

  سرمربی تیم ملی ایران یک هدف شخصی هم برای قرعه‌کشی جام جهانی دارد و آن هم این است که ایران با تیم های پرتغال و یونان هم گروه نشود زیرا هر دو تیم مثل ایران مربیان پرتغالی را روی نیمکت خود دارند.

   

  کی‌روش درباره روبه‌رو نشدن با پرتغال و یونان گفت: خب هم پرتغال و هم یونان مربیان پرتغالی دارند. ما مربیان پرتغالی اینجا نیامدیم که برای همدیگر مشکل ایجاد کنیم (می‌خندد). بلکه ما مربیان پرتغالی باید با همدیگر اتحاد داشته باشیم و بتوانیم برای دیگران مشکل ایجاد کنیم. امیدوارم که در قرعه‌کشی با آن دو تیم همگروه نشویم.

   

   
  تیم ملی فوتبال ایران-پرتغال-یونان-جام جهانی ۲۰۱۴