• پاسخ کی‌روش به کرانچار - ۱۳۹۲/۰۹/۱۷
 •  

   

   

   

   

  پاسخ کی‌روش به کرانچار
   
   

  کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی در خصوص صحبت‌های سرمربی تیم سپاهان با محوریت اجبار بازیکنان به بازی در پست‌های خاص، بیانیه‌ای صادر کرد.

   

  به گزارش خبرگزاری فارسو به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، کارلوس کی روش که سرمربی تیم ملی کشورمان است در خصوص صحبت های سرمربی تیم سپاهان با محوریت اجبار بازیکنان به بازی در پست های خاص، بیانیه ای صادر کرد.

  متن این بیانیه به شرح زیر است:

   

  به عنوان یک قاعده کلی، من هیچ گاه توضیحاتی که به صورت خصوصی و حرفه‌ای به بازیکنانم ارائه می‌کنم را به صورت عمومی به رسانه‌ها اعلام نخواهم کرد و این صحبت‌های مطرح شده را به عنوان موضوعات داخلی باشگاه تلقی می‌کنم. از سویی دیگر باز هم به عنوان یک قاعده کلی، در صورتیکه مشکل، شک و شبهه و یا نگرانی نسبت به همکارانم داشته باشم، ترجیح می‌دهم که رو در رو این موضوعات را با آنها مطرح کنم و از سویی دیگر از نظر دید فنی، شدیداً معتقد هستم که وظیفه من در مقابل بازیکنانم صداقت و وفاداری است و این حق بازیکنان من است که از تفکرات و توقعاتم و همچنین عقاید من در ارتباط با نقش آنها در تیم ملی مطلع باشند و در نهایت به عنوان یکی از مهم‌ترین اصول مربیگری و اخلاق حرفه‌ای، بازیکنی را به تیم ملی دعوت می‌کنم که شخصاً معتقد هستم در پستی که به او نیاز است شانس بیشتری برای بازی کردن داشته باشد. این مسئله را مجددا تکرار می‌کنم، اگر بازیکنی در پستی که تیم ملی به او نیاز دارد بتواند بازی کند، هم برای او و هم برای تیم ملی بهتر خواهد بود. موضع من کاملاً متفاوت از آنهایی است که با بی احترامی و برخوردهای غیرحرفه‌ای رفتار می کنند.

   

   

  فوتبال - جام جهانی 2014 - کی‌روش -کرانچار - ایران