• رويانيان دست به دامان خيّر استقلالي شد! - ۱۳۹۲/۰۹/۱۸
 •  

   

   

   

   

  رويانيان دست به دامان خيّر استقلالي شد!

   
   
  مهلت يك هفته‌اي عجمان براي تسويه حساب بدهي 400 هزار دلاري
   

  پرسپوليسي‌ها طوري رفتار مي‌كنند كه انگار نه انگار يك بدهي 400 هزار دلاري روي دستشان مانده و بيشتر از يك هفته هم براي پرداخت آن مهلت ندارند. اين 400 هزار دلار، قسط دوم پول رضايتنامه محمدرضا خلعتبري است كه نه باشگاه توان پرداختش را دارد و نه كسي حاضر است به خاطر اين پرسپوليس بدحساب، دست به جيب شود.
  تا الان چشم اميد باشگاه به دست خيّرها بوده تا اين يكي قسط را هم مثل آن 450 هزار دلار قبلي بريزند به حساب باشگاه عجمان. هر چند كه 200 هزار دلار از قسط قبلي را هم با ارز مرجع تامين كرده بودند. پرسپوليس دستش خالي است و عجمان منتظر پول. تهديد هم كرده كه اگر اين پول تا آخر همين هفته در حسابش نباشد، به فيفا شكايت خواهد كرد. مهلت پرسپوليس براي پرداخت اين پول البته يك ماه پيش تمام شده بود كه باشگاه دوباره از اماراتي‌ها مهلت گرفت. حالا هم براي جور كردن اين پول به تكاپو افتاده‌اند. به همين خاطر بود كه محمد رويانيان شنبه شب به ديدار حسين هدايتي رفت و از او كمك خواست. صحبت‌هايشان بيش از دو ساعت طول كشيد و هدايتي- كه تا اينجاي كار 250 هزار دلار از پول رضايتنامه خلعتبري را داده- هم قول داد كه ظرف 72 ساعت آينده كه يك روز از آن سپري شده، تمام سعي خود را براي رفع مشكل محمدرضا خلعتبري و پرداخت قسط دوم پول رضايتنامه او انجام خواهد داد.
  باشگاه و باشگاه‌نشين‌ها اما هنوز آسوده خاطر نشده‌اند. دليلش هم واضح است؛ تهديد عجمان اگر با شكايت به فيفا عملي شود آن‌وقت نه تنها پرسپوليس بايد جريمه بپردازد، بلكه خطر محروميت خلعتبري از همراهي پرسپوليس و تيم‌ملي هم وجود دارد. به همين خاطر است كه رويانيان از چنگ زدن به هيچ ريسماني دريغ نكرده و همه را به ياري طلبيده. همه و حتي استقلالي‌ها را.
  او ديروز صبح به ديدن عضو سابق هيات مديره باشگاه استقلال يعني علي انصاري رفت و دليلش را هم كمك به فوتبال و ورزش ايران معرفي كرد! وقتي دراين‌باره از او پرسيديم، مي‌گفت: «اين خيلي خوب است كه افراد توانمند بتوانند به فوتبال و جامعه ورزش كمك كنند و ديدار من با انصاري هم به همين منظور بود. بعد از صحبت‌هاي انصاري كه مي‌گفت هدفش كمك به ورزش ايران و فوتبال است، شك دارم كه او استقلالي باشد چون حتي آمادگي خود را براي كمك به پرسپوليس هم به شكل خاصي اعلام كرد! البته ما افرادي مثل هدايتي، طباطبايي و شيراني را هم داريم ولي عيبي ندارد؛ تا حالا به استقلال كمك كرده، حالا كمي هم به پرسپوليس كمك كنند
  منظور آقاي مديرعامل از اين كمك احتمالي، همان 400 هزار دلار رضايتنامه خلعتبري است كه انصاري قول داده اگر هدايتي آن را گردن نگرفت و خيّر ديگري هم پيدا نشد، پرداختش را تقبل كند اما آيا عضو سابق هيات مديره استقلال به خاطر پرسپوليس دست به جيب خواهد شد؟ آنهم در حالي كه باشگاه استقلال در بي‌پولي غرق است و قطعا كمك او به پرسپوليس براي او دردسرساز خواهد شد. بدتر از اين اما رفتار عجيب رويانيان است كه با اصرارهاي نابجا در جذب محمدرضا خلعتبري هم اين بازيكن را به دردسر انداخته و هم باشگاه پرسپوليس را كه خيلي از بازيكنانش هنوز به اندازه يك قسط كامل هم پول نگرفته‌اند.

   

   
  عجمان -پرسپوليس-بدهي 400 هزار دلاري -علي انصاري -هدايتي